Wiadomości z Bytomia

Bytomscy hokeiści rozpoczynają treningi

  • Dodano: 2019-08-06 08:30, aktualizacja: 2019-08-06 08:48

Drużyna juniorów KH Polonia Bytom, która będzie występować w rozgrywkach I ligi, pod wodzą trenera Mariusza Puzio rozpoczęła wczoraj (5 sierpnia) przygotowania do nowego sezonu. Zespół będzie składał się z wychowanków bytomskiego klubu oraz zawodników Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Bytomiu.

Przypomnijmy, że w Bytomiu wszystkie drużyny po TMH Polonia Bytom przejął nowy klub hokejowy - KH Polonia Bytom, który jednocześnie zgłosił je do rozgrywek w sezonie 2019/2020. W ostatnim czasie trwało kompletowanie składu trenerskiego, w którym oprócz pierwszego trenera - Mariusza Puzio znaleźli się również Adam Goliński i Dariusz Jędrzejczyk.

Młodzi hokeiści treningi przed nowym sezonem wznowili wczoraj, 5 sierpnia

Będą przygotowywać się wykorzystując bazę sportową w naszym mieście, a pod koniec sierpnia pojadą na tygodniowy obóz do Oświęcimia, gdzie będą się tam przygotowywać do sezonu wspólnie z drużyną juniorów z Oświęcimia.

Warto dodać, że rozgrywki I ligi ruszają 7 września, a pierwszymi rywalami KH Polonia Bytom /na wyjeździe/ będą zespoły Cracovii Kraków oraz MMKS Podhala Nowy Targ.

Zobacz także

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojBytom.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.