Wiadomości z Bytomia

Bytomscy hokeiści rozpoczynają treningi

  • Dodano: 2019-08-06 08:30, aktualizacja: 2019-08-06 08:48

Drużyna juniorów KH Polonia Bytom, która będzie występować w rozgrywkach I ligi, pod wodzą trenera Mariusza Puzio rozpoczęła wczoraj (5 sierpnia) przygotowania do nowego sezonu. Zespół będzie składał się z wychowanków bytomskiego klubu oraz zawodników Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Bytomiu.

Przypomnijmy, że w Bytomiu wszystkie drużyny po TMH Polonia Bytom przejął nowy klub hokejowy - KH Polonia Bytom, który jednocześnie zgłosił je do rozgrywek w sezonie 2019/2020. W ostatnim czasie trwało kompletowanie składu trenerskiego, w którym oprócz pierwszego trenera - Mariusza Puzio znaleźli się również Adam Goliński i Dariusz Jędrzejczyk.

Młodzi hokeiści treningi przed nowym sezonem wznowili wczoraj, 5 sierpnia

Będą przygotowywać się wykorzystując bazę sportową w naszym mieście, a pod koniec sierpnia pojadą na tygodniowy obóz do Oświęcimia, gdzie będą się tam przygotowywać do sezonu wspólnie z drużyną juniorów z Oświęcimia.

Warto dodać, że rozgrywki I ligi ruszają 7 września, a pierwszymi rywalami KH Polonia Bytom /na wyjeździe/ będą zespoły Cracovii Kraków oraz MMKS Podhala Nowy Targ.

Zobacz także

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.