Wiadomości z Bytomia

Rajdowcy ponownie zawitają do Szombierek

  • Dodano: 2018-08-27 09:30

Dla fanów szybkich samochodów to będzie prawdziwa gratka. W niedzielę, 9 września zapraszamy do Bytomia – Szombierek na trzecią rundę zawodów dla kierowców amatorów „Szombierki Rally Cup 2018”. Zapisy dla chętnych kierowców, którzy chcą wziąć udział w rajdzie ruszają już w poniedziałek, 27 sierpnia.

Dla zawodników organizatorzy przygotowali nową trasę, która z pewnością uatrakcyjni ostatnią rundę rajdowych wyścigów „Szombierki Rally Cup 2018”. Podczas imprezy każda załoga samochodu będzie musiała pokonać trasę o długości 2300 metrów (4 okrążenia) i uzyskać jak najlepszy czas. Warto dodać, że organizatorzy przewidzieli tylko 70 miejsc na starcie, dlatego warto już na samym początku zapisać się do imprezy.

Samochody podzielone zostaną na klasy ze względu na pojemność silnika, rodzaj paliwa oraz napędu. W rajdzie udział może wziąć każdy kierowca posiadający prawo jazdy oraz sprawny technicznie samochód - regulamin, kartę zgłoszenia do zawodów, harmonogram oraz inne niezbędne dokumenty można pobrać ze strony www.rajdówka.pl

Zapraszamy w niedzielę, 9 września do Bytomia – Szombierek przy ul. Frycza – Modrzewskiego 3 (okolice stadionu miejskiego). Początek zawodów o 11.00.

Impreza odbywa się pod patronatem prezydenta Bytomia, Damiana Bartyli.

Rajdowcy ponownie zawitają do Szombierek


Źródło: UM Bytom

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.