Wiadomości z Bytomia

Pijany wandal w rękach stróży prawa

  • Dodano: 2018-03-08 12:30

Policjanci z komisariatu w Miechowicach zatrzymali pijanego wandala. 36-letni mężczyzna uszkodził volkswagena przy ul. Stolarzowickiej. Mężczyzna był pijany.

Badanie alkomatem wskazało u niego 1,5 promila alkoholu. Wandal usłyszał już zarzut. Starty jakie wyrządził to blisko 2 tys. złotych. Grozi mu teraz do 5 lat więzienia.

We wtorek wieczorem oficer dyżurny komisariatu w Miechowicach dostał telefoniczne zgłoszenie o wandalu, który uszkodził auto przy ulicy Stolarzowickiej. Natychmiast we wskazane miejsce pojechali stróże prawa z komisariatu. Policjanci zauważyli volkswagena z wybitymi szybami, urwanym lusterkiem bocznym i porysowaną karoserią. Stróże prawa ustalili rysopis wandala i ruszyli w jego poszukiwaniu. Po kilku minutach zatrzymali pijanego mężczyznę. Odpowiadał on rysopisowi wandala. Badanie alkomatem wykazało u niego ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie. Starty jakie wyrządził oszacowano na blisko 2 tysiąc złotych. Mężczyzna trafił do izby wytrzeźwień. Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut. Teraz odpowie przed prokuratorem. Grozi mu do 5 lat więzienia.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojBytom.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również