Wiadomości z Bytomia

Od dziś pobieranie wymazów tylko po wcześniejszym umówieniu telefonicznym

  • Dodano: 2020-05-11 08:00, aktualizacja: 2020-05-11 08:06

Od dzisiaj (11 maja) pobieranie wymazów od osób, które podejrzewają u siebie zakażenie koronawirusem przy Oddziale Obserwacyjno-Zakaźnym i Hepatologii Szpitala Specjalistycznego nr 1 w Bytomiu (przy al. Legionów 49) będzie prowadzone tylko po wcześniejszej rejestracji telefonicznej na konkretną godzinę.

Rejestracja na dany dzień (konkretną godzinę: 10.00, 15.00 oraz 20.00) będzie prowadzona od 8.00 do 11.00 pod numerem telefonu 606 326 535. Takie rozwiązanie znacznie poprawi komfort, skracając czas oczekiwania na pobranie wymazu.

Przypomnijmy, że punkt poboru wymazów działający przy Oddziale Obserwacyjno-Zakaźnym i Hepatologii Szpitala Specjalistycznego nr 1 w Bytomiu (przy al. Legionów 49) jest wciąż jedynym miejscem w naszym mieście i jednym z niewielu w regionie powszechnie dostępnym dla osób zaniepokojonych zaobserwowanymi u siebie objawami.

Osobom, które przyjeżdżają do punktu przypominamy, by maksymalnie ograniczyły kontakt z innymi ludźmi. Prosimy nie korzystać z komunikacji publicznej, a czekając na badanie jak najdłużej pozostawać w samochodzie.

Zobacz także

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.