Wiadomości z Bytomia

Budynek klubu Szombierki Bytom doczeka się modernizacji

  • Dodano: 2020-06-01 08:15, aktualizacja: 2020-06-01 08:49

Ocieplenie budynku i stropodachu, wymiana okien i drzwi oraz instalacji centralnego ogrzewania w budynku, a także remont schodów wejściowych i wykończenie ścian zewnętrznych tynkiem w kolorze zielonym i szarym. To najważniejsze roboty budowlane, jakie wykonane zostaną w związku z termomodernizacją budynku klubowego Szombierek Bytom budynku klubowego Szombierek Bytom. Właśnie rozpoczęły się prace, które będą kosztować około 600 tys. zł.

Inwestycja, która realizowana jest w budynku klubowym Szombierek Bytom przy ul. Frycza-Modrzewskiego jest możliwa dzięki pozyskaniu przez nasze miasto środków z Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii oraz Unii Europejskiej. Przypomnijmy, że przetarg na termomodernizację budynku socjalno-administracyjnego przy stadionie miejskim cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Wpłynęło aż 25 ofert, z których wybrany został wykonawca robót – firma POLTERM Sp. z o.o. z Tarnowskich Gór.

Zakres inwestycji związanej z termomodernizacją budynku socjalno-administracyjnego obejmuje między innymi: wymianę instalacji centralnego ogrzewania, ocieplenie ścian zewnętrznych i stropodachu, remont podestów i schodów wejściowych, wymianę drzwi i okien w budynku, a także pokrycie elewacji zewnętrznej budynku tynkiem cienkowarstwowym w kolorze zielono-szarym.

Zgodnie z umową wszystkie prace powinny zakończyć się do połowy listopada 2020 roku.

Budynek klubu Szombierki Bytom doczeka się modernizacji

Zobacz także

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojBytom.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.