Wiadomości z Bytomia

Budynek klubu Szombierki Bytom doczeka się modernizacji

  • Dodano: 2020-06-01 08:15, aktualizacja: 2020-06-01 08:49

Ocieplenie budynku i stropodachu, wymiana okien i drzwi oraz instalacji centralnego ogrzewania w budynku, a także remont schodów wejściowych i wykończenie ścian zewnętrznych tynkiem w kolorze zielonym i szarym. To najważniejsze roboty budowlane, jakie wykonane zostaną w związku z termomodernizacją budynku klubowego Szombierek Bytom budynku klubowego Szombierek Bytom. Właśnie rozpoczęły się prace, które będą kosztować około 600 tys. zł.

Inwestycja, która realizowana jest w budynku klubowym Szombierek Bytom przy ul. Frycza-Modrzewskiego jest możliwa dzięki pozyskaniu przez nasze miasto środków z Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii oraz Unii Europejskiej. Przypomnijmy, że przetarg na termomodernizację budynku socjalno-administracyjnego przy stadionie miejskim cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Wpłynęło aż 25 ofert, z których wybrany został wykonawca robót – firma POLTERM Sp. z o.o. z Tarnowskich Gór.

Zakres inwestycji związanej z termomodernizacją budynku socjalno-administracyjnego obejmuje między innymi: wymianę instalacji centralnego ogrzewania, ocieplenie ścian zewnętrznych i stropodachu, remont podestów i schodów wejściowych, wymianę drzwi i okien w budynku, a także pokrycie elewacji zewnętrznej budynku tynkiem cienkowarstwowym w kolorze zielono-szarym.

Zgodnie z umową wszystkie prace powinny zakończyć się do połowy listopada 2020 roku.

Budynek klubu Szombierki Bytom doczeka się modernizacji

Zobacz także

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.