zawodnicy

zawodnicy w artykułach

• Czarni Bytom drużynowym mistrzem Polski w dżudo

• Dodano 2022-10-25

Bytomscy dżudocy ponownie wygrali Drużynowe Mistrzostwa Polski. W walce o tytuł Czarni pokonali AZS Wrocław. Nasi zawodnicy zdobyli również sześć medali w indywidualnych Mistrzostwach Polski.

• Bytomscy biegacze i biegaczki mistrzami Polski

• Dodano 2021-06-15

W sobotę odbyły się Mistrzostwa Polski w wielobojach i sztafetach (U16 i U20). Znakomicie spisali się zawodnicy i zawodniczki MKS-MOSM Bytom, którzy zwyciężyli w sztafecie 4x600m mix.

• Sukcesy bytomskich sportowców

• Dodano 2021-05-05

Zapaśniczka Patrycja Cuber, łuczniczka Regina Karkoszka oraz zawodnicy Bytomskiego Sportowego Klubu Taekwon-do "Sonso" mają za sobą udany weekend.

• Bytomianin wygrał turniej i spotka się z Robertem Lewandowskim

• Dodano 2021-04-09

Michał Dziobek, uczeń bytomskiego IV Liceum Ogólnokształcącego, został wybrany najlepszym zawodnikiem turnieju, w którym zawodnicy z całego świata wykonywali sztuczki i ewolucje piłkarskie.

• Sukcesy młodych bytomian we wspinaczce

• Dodano 2020-10-20

W dniach 17-18 października odbyły się Mistrzostwa Śląska w konkurencjach: wspinaczka na czas i prowadzenie. Zawodnicy KS Skarpa Bytom zdobyli aż 22 medale.

• Tempo z mistrzowskimi tytułami

• Dodano 2020-10-14

Na stadionie w Stolarzowicach zorganizowano IX Klubowy Turniej Łuczniczy połączony z II Mistrzostwami Śląska. Zawodnicy LKS Tempo wygrali w pięciu kategoriach.

• Bytomscy karatecy na podium

• Dodano 2020-10-13

W weekend odbyły się Mistrzostwa Polski w Karate Tradycyjnym, w którym zawodnicy MUKS Bytom wywalczyli siedem medali, a w finale fukugo zmierzyli się dwaj bytomianie.

• Młodzicy zdobyli medale w brydżu

Dwa złote i dwa srebrne krążki Mistrzostw Polski Młodzików w brydżu sportowym wywalczyli zawodnicy Młodzieżowego Domu Kultury nr 1 w Bytomiu.