Wiadomości z Bytomia

Urządzanie kuchni to ich życiowa pasja! Poznaj Ambasadorów Max Kuchnie z Bytomia

  • Dodano: 2021-11-03 07:30, aktualizacja: 2021-11-03 07:39

Ambasadorzy sieci Max Kuchnie

Projektowanie domowych wnętrz to niełatwe zadanie, które wymaga nie tylko wiedzy i umiejętności, ale także zmysłu artystycznego. Natomiast za jedno z najbardziej wymagających pomieszczeń do zaplanowania z całą pewnością można uznać kuchnię, ponieważ to pomieszczenie, które ma się nie tylko świetnie prezentować, ale przede wszystkim ma być maksymalnie funkcjonalne. Sprytne połączenie tych dwóch elementów tworzy kuchnię doskonałą. Właśnie takie kuchnie powstają w salonach Max Kuchnie.

Do sieci Max Kuchnie dołączyło już ponad 300 studiów z całej Polski. W każdym z nich oferowane są usługi urządzania kuchennych wnętrz od A do Z. To w nich spotkacie ludzi, którzy poświęcili masę czasu i energii na to, by móc projektować kuchnie perfekcyjnie dopasowane do naszych potrzeb, naszej wygody i gustu. Chcąc docenić zaangażowanie, jakie wkładają w swoją pracę,  i pokazać, że oddając się swoim pasjom, można realizować się również zawodowo, sieć Max Kuchnie zapoczątkowała wyjątkową serię „Ambasadorzy sieci Max Kuchnie”, w której przedstawia historie wybranych salonów – ich właścicieli i pracowników. W pierwszym odcinku zobaczycie studio kuchenne „D.T. „Pod Kasztanem” z Bytomia.

Poznaj studio D.T. „Pod Kasztanem” od kuchni

„Pod Kasztanem” to firma założona przez rodzinę, w której tradycje związane z pracą z drewnem liczą sobie już ponad 100 lat! Samo studio kuchenne najpierw funkcjonowało w Tarnowskich Górach, a jego siedziba znajdowała się w budynku, obok którego rosły – a właściwie nadal rosną – dwa rozłożyste kasztanowce. Jak łatwo się domyślić, to właśnie stąd salon wziął swoją nazwę. Kilka lat temu jednak został przeniesiony do Bytomia.

- Nasza firma jest firmą rodzinną i, choć działa w zmieniającym się z biegiem lat składzie, to wszyscy o nią dbamy najlepiej jak potrafimy – opowiada Justyna Cierpka, projektantka studia „Pod Kasztanem”,  którego działalność zapoczątkowali jej rodzice. Przyjazną atmosferę i dobrą energię w bytomskim salonie można poczuć już od progu. Ale poza zgranym zespołem, wyróżnia go coś jeszcze. To ludzie kochający swoją pracę i w pełni w nią zaangażowani. - Ja właściwie nie chodzę do pracy. Robię coś, co uwielbiam i nie mam alternatywy, do której chciałabym się zwrócić – podkreśla pani Justyna.

Ciekawi Was pełen przepis na udane życie zawodowe, a może chcecie dowiedzieć się, jak w studiu „Pod Kasztanem” tworzone są jedne z najpiękniejszych kuchni w Bytomiu? Zobaczcie pierwszy odcinek serii „Ambasadorzy Max Kuchnie”.

Piękne, funkcjonalne i wygodne

W salonie „Pod Kasztanem” powstają kuchnie na wymiar w przeróżnych stylach. Wsłuchując się w potrzeby klienta i rozpoznając jego upodobania, a także wykorzystując swoje doświadczenie i umiejętności, projektanci mogą kreować dla nas kuchnie naszych marzeń.

Ale to nie wszystko, bo w studiu „Pod Kasztanem”, tak jak i w każdym innym salonie Max Kuchnie, poza zabudową meblową można zamówić również dobrane przez specjalistów urządzenia AGD, praktyczne wyposażenie szafek, oświetlenie, dekoracyjne dodatki czy nawet kuchenne akcesoria.

Oznacza to, że udając się do jednego studia, możemy tak naprawdę urządzić całą kuchnię. Salon „Pod Kasztanem” zlokalizowany jest w Bytomiu przy ul. Stolarzowickiej 209. Czeka tam na Was wyjątkowy zespół, którzy każdego klienta otaczają opieką od pierwszego spotkania, aż po ostateczny montaż kuchni. Wstąpcie i przekonajcie się sami!

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojBytom.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.