Wiadomości z Bytomia

Czyste biuro? Wybierz sprawdzoną firmę sprzątającą

  • Dodano: 2021-03-05 14:00

Aby biuro mogło lśnić czystością, nie trzeba zatrudniać własnej sprzątaczki. Obecnie bardzo dużym powodzeniem cieszą się usługi dostarczane w formie outsourcingu. Dlaczego warto się na nie zdecydować? Jak wybrać najlepszą firmę sprzątającą?

Outsourcing jest jedną z popularnych form dostarczania usług w biznesie. Wtedy jedna firma świadczy je dla drugiej w zamian za określoną zapłatę. W modelu outsourcingowym oferowane są różne usługi, między innymi w ramach prowadzenia księgowości, kadr i płac, obsługi IT czy transportu. Także w taki sposób prowadzi się sprzątanie biur, co niesie ze sobą wiele korzyści.

Jak wygląda outsourcing usług porządkowych?

Usługi porządkowe, czyli szeroko pojęte prace związane z utrzymaniem czystości, dostarczane jako outsourcing pozwalają firmie na uzyskanie oszczędności na dwóch płaszczyznach – kosztów oraz czasu.

Oferta obejmuje wszystkie prace, które potrzebne są do tego, aby biuro mogło być wysprzątanie w każdym zakamarku. Można zamawiać je na żądanie, gdy pojawia się taka potrzeba, ale również zdecydować się na usługi świadczone w ramach harmonogramu, czyli zgodnie z ustalonymi wcześniej dniami i godzinami.

W ramach obsługi można zamówić:

  • ścieranie kurzu
  • odkurzanie i mycie podłóg
  • pranie wykładzin dywanowych i tapicerek
  • utrzymanie czystości w toaletach, kuchniach
  • czyszczenie powierzchni wspólnych
  • mycie okien

Dodatkowo usługi sprzątania biur mogą obejmować inne czynności na bazie ustaleń z firmą sprzątającą. Dzięki temu klient może mieć pewność, że jego biuro będzie każdego dnia wysprzątane i gotowe do pracy, a dzięki temu będzie wyróżniało się schludnym wyglądem i będzie doskonałą wizytówką.

Jak wybrać dobrą firmę sprzątającą?

Znalezienie dobrej firmy sprzątającej ma bardzo duże znaczenie dla jakości obsługi oraz współpracy. Warto więc poświęcić czas na przejrzenie usług dostępnych w konkretnych miejscowościach.

Przy poszukiwaniu odpowiedniej oferty warto zwrócić uwagę na doświadczenie firmy sprzątającej. Ta, która działa w branży już od dawna, może zapewnić usługi na wysokim poziomie, zwłaszcza wtedy, gdy jest to potwierdzone dodatkowo pozytywnymi opiniami na jej temat. Opinie można znaleźć obecnie online, między innymi na stronach lokalnych, w mediach społecznościowych. Na stronach firm sprzątających często umieszczane są także otrzymane przez nich referencje.

Gdy chodzi o sprzątanie biur Chorzów to miasto, w którym działa wiele firm zajmujących się świadczeniem usług sprzątania. Z dostępnymi ofertami można zapoznać się bliżej na stronach internetowych firm świadczących usługi w tym zakresie.

Komentarze (1)    dodaj »

  • Danka

    Ja mam biuro w domu i jakoś nie chciałabym aby obca osoba je sprzątała. Wystarczy mi że co drugi dzień włączeroombę, a raz w tygodniu pościeram kurze czy uporządkuje papiery.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojBytom.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.