Wiadomości z Bytomia

Zatrzymano podejrzanego o zabójstwo 18-latki z Bytomia! Mężczyzna usłyszał zarzuty

  • Dodano: 2023-08-14 14:00

W sobotę po południu policjanci z Radzionkowa znaleźli w jednym z mieszkań zwłoki 18-letniej mieszkanki Bytomia. Na miejscu do późnych godzin pracowali policjanci z Tarnowskich Gór, komendy wojewódzkiej w Katowicach, Komendy Głównej Policji oraz prokurator. 

19-latek podejrzany o zabójstwo bytomianki

O tym, że w mieszkaniu przy ul. Kużaja w Radzionkowie mogą znajdować się zwłoki kobiety, poinformowała po 16.00 postronna osoba. Przeprowadzone czynności pod nadzorem prokuratora potwierdziły, że zmarła, to 18-letnia mieszkanka Bytomia. Na miejscu do późnych godzin pracowali policjanci z Tarnowskich Gór, Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach, Komendy Głównej Policji oraz prokurator z Prokuratury Rejonowej w Tarnowskich Górach, którzy między innymi z udziałem technika kryminalistyki wykonali oględziny.

W niedzielę około 8.00 na terenie powiatu tarnogórskiego w sprawie tej został zatrzymany 19-letni mieszkaniec Radzionkowa. Dziś mężczyzna został doprowadzony do tarnogórskiej prokuratury, gdzie usłyszał zarzut zabójstwa w wyniku motywacji zasługującej na szczególne potępienie (art. 148 § 2 kk). O 13 rozpoczęło się posiedzenie sądu celem zdecydowania o tymczasowym areszcie dla podejrzanego. Grozi mu dożywotni pobyt w więzieniu.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojBytom.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również