Wiadomości z Bytomia

Zaginęła 17-latka z Bytomia. Ostatni raz widziana była w Orzegowie

  • Dodano: 2020-12-15 20:00

Karolina Galińska z Bytomia wyszła z domu 8 grudnia na spotkanie z chłopakiem i do tej pory nie nawiązała kontaktu z rodziną. Prawdopodobnie dziewczyna przebywa w towarzystwie Romów z Rudy Śląskiej. Ostatni raz widziana była w dzielnicy Orzegów.

Dziewczyna wyszła z domu we wtorek 8 grudnia ok. godz. 7.30, by spotkać się ze swoim chłopakiem pochodzenia romskiego. Do tej pory nie wróciła do domu, ani nie skontaktowała się z rodziną. Prawdopodobnie przebywa w towarzystwie rodziny romskiej. Ostatni raz widziana była w Rudzie Śląskiej w dzielnicy Orzegów. Partner Karoliny mieszka w ww. dzielnicy. 

"Dziewczyna od dnia zaginięcia przebywała prawdopodobnie w towarzystwie Romów. Rodzina Romska opuściła mieszkanie z wtorku na środę, mieszkali wówczas w Rudzie Śląskiej. Osoby, z którymi przebywa zaginiona, prowadzą wędrowny tryb życia" - donoszą administratorzy strony "Śladem Zaginionych". 

10 grudnia 17-latka była zalogowana przez chwilę na Facebooku, jednak nie nawiązała kontaktu z rodziną. 

"Istnieje prawdopodobieństwo, że to nie była ona, gdyż była kontrolowana" - czytamy. 

Rysopis: 

  • wzrost: ok. 165 cm,
  • oczy: niebieskie,
  • włosy: blond (długie),
  • budowa ciała: szczupła.

Dziewczyna ubrana była w czarną kurtkę z kapturem, czarne legginsy, czarne buty trapery oraz miała przy sobie czarną torebkę. Karolina zabrała ze sobą dowód osobisty oraz telefon komórkowy, który jest nieaktywny.

Ktokolwiek posiada informacje na temat losów zaginionej, proszony jest o kontakt z Komendą Miejską w Rudzie Śląskiej przy ul. Hallera 9 - tel. 32 244 92 00 lub na numer alarmowy 112. Można kontaktować się także bezpośrednio z rodziną zaginionej tel. 517-952-846 oraz 517-940-278. Anonimowo również na skrzynkę e-mail zaginelazaginal@wp.pl

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojBytom.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również