Wiadomości z Bytomia

Wojskowe atrakcje z Kompanią Bytom to gratka dla fanów militariów

  • Dodano: 2023-10-05 12:15

Dzień Otwarty z Kompanią Bytom to prawdziwa gratka dla fanów militariów. W programie imprezy, która odbędzie się już w najbliższą sobotę 7 października organizatorzy zaplanowali m.in. przejażdżkę modelem czołgu i jeepem willysem, zwiedzanie Izby Tradycji Wojskowej, a także coś na ząb, czyli smaczną wojskową grochówkę i stoiska z gastronomią. Zapraszamy od 10.00 do Bytomia - Miechowic na ul. Felińskiego 195. Wstęp wolny!

Dzień Otwarty z Kompanią Bytom

Podczas Dnia Otwartego z Kompanią Bytom zobaczymy militarne zbiory, jakie udało się zgromadzić pasjonatom historii i militariów, będzie możliwość zakupu militariów i poszukiwań wykrywaczem metali oraz nie zabraknie ciekawych prelekcji Śląskiej Grupy Detektorystów. Do udziału w imprezie zapraszamy każdego, kto interesuje się historią oraz chciałby na żywo zobaczyć militarne cacka, które prezentowane są głównie na zlotach pojazdów militarnych czy piknikach wojskowych. Zapraszamy na ul. Felińskiego 195 w godz. od 10.00 do 18.00.

Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Pasjonatów Wojskowości Kompania Bytom, które zrzesza sympatyków, miłośników, pasjonatów i kolekcjonerów wszystkiego co związane z tematyką militarną. Stowarzyszenie działa od 2015 roku i bardzo mocno zaznaczyli swoją obecność nie tylko w Bytomiu, ale też na całym Śląsku.

Wojskowe atrakcje z Kompanią Bytom to gratka dla fanów militariów

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojBytom.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również