Wiadomości z Bytomia

Prezydent spotka się z przedsiębiorcami

  • Dodano: 2021-05-17 06:30, aktualizacja: 2021-05-16 21:48

W środę, 26 maja o godzinie 15:30 na platformie Zoom odbędzie się spotkanie online prezydenta Bytomia Mariusza Wołosza oraz prezesa Bytomskiej Izby Przemysłowo - Handlowej Krzysztofa Gajosa z przedsiębiorcami.

Prezydent oraz prezes BIPH opowiedzą między innymi o nowych inwestycjach na terenie Katowickiej Strefy Ekonomicznej; dofinansowaniach, które ułatwią przedsiębiorcom prowadzenie biznesu w Bytomiu, jak również o nowej perspektywie finansowej Unii Europejskiej na lata 2021-2027, w tym o tak istotnym dla naszego regionu Funduszu Sprawiedliwej Transformacji.

Gospodarka i biznes

Przedsiębiorcy będą mieli również okazję zapytać o inne zagadnienia związane z gospodarką i biznesem w Bytomiu. Istnieje także możliwość przesłania pytań wcześniej, do 19 maja na maila: invest@um.bytom.pl

Transmisja w Internecie

Chęć udziału w spotkaniu należy zgłosić na maila: izba@biph.pl. Trzeba podać imię i nazwisko oraz adres e-mail, na który zostanie przesłany link. Spotkanie będzie także transmitowane na kanale Miasta Bytom w serwisie YouTube.com - Transmisja.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojBytom.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również