Wiadomości z Bytomia

Poszukiwani sprawcy kradzieży rozbójniczej. Rozpoznajesz ich?

  • Dodano: 2021-08-30 11:30

Wydział Kryminalny Komendy Miejskiej Policji w Bytomiu prowadzi dochodzenie w sprawie przestępstwa, do jakiego doszło 9 czerwca bieżącego roku w Bytomiu. Nieznani sprawcy w sklepie przy ulicy Witczaka 135a dokonali kradzieży 12 sztuk butelek alkoholu. W celu utrzymania się w posiadaniu zabranego towaru, wobec interweniującego pracownika ochrony, użyli ręcznego miotacza gazu. Śledczy dążą do ustalenia tożsamości widocznych na zdjęciu mężczyzn.

Zarejestrowani na monitoringu mężczyźni podejrzewani są o popełnienie przestępstwa kradzieży rozbójniczej. Pierwszy ze sprawców ubrany był w bluzę koloru czarnego, spodnie koloru czarnego. Włosy krótkie, ciemne, na twarzy założoną miał maseczkę. Drugi ze sprawców ubrany był w kurtkę koloru szarego, spodnie koloru czarnego. Włosy koloru ciemnego z widocznymi zakolami, na twarzy miał założoną maseczkę.

Osoby, które rozpoznają mężczyzn, prosimy o kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Bytomiu pod numerem telefonu 478533286, 478533280 lub numerem alarmowym 112.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojBytom.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również