Wiadomości z Bytomia

Poszukiwani sprawcy kradzieży rozbójniczej. Rozpoznajesz ich?

  • Dodano: 2021-08-30 11:30

Wydział Kryminalny Komendy Miejskiej Policji w Bytomiu prowadzi dochodzenie w sprawie przestępstwa, do jakiego doszło 9 czerwca bieżącego roku w Bytomiu. Nieznani sprawcy w sklepie przy ulicy Witczaka 135a dokonali kradzieży 12 sztuk butelek alkoholu. W celu utrzymania się w posiadaniu zabranego towaru, wobec interweniującego pracownika ochrony, użyli ręcznego miotacza gazu. Śledczy dążą do ustalenia tożsamości widocznych na zdjęciu mężczyzn.

Zarejestrowani na monitoringu mężczyźni podejrzewani są o popełnienie przestępstwa kradzieży rozbójniczej. Pierwszy ze sprawców ubrany był w bluzę koloru czarnego, spodnie koloru czarnego. Włosy krótkie, ciemne, na twarzy założoną miał maseczkę. Drugi ze sprawców ubrany był w kurtkę koloru szarego, spodnie koloru czarnego. Włosy koloru ciemnego z widocznymi zakolami, na twarzy miał założoną maseczkę.

Osoby, które rozpoznają mężczyzn, prosimy o kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Bytomiu pod numerem telefonu 478533286, 478533280 lub numerem alarmowym 112.

Google NewsSubskrybuj mojBytom.pl z Google News

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojBytom.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również