Wiadomości z Bytomia

O bezpieczeństwie w czasie wakacji

  • Dodano: 2020-08-19 09:00

Bytomscy mundurowi kolejny raz spotkali się z dziećmi w ramach działań "Kręci mnie bezpieczeństwo...w wakacje". Policjanci odwiedzili najmłodszych na terenie stadionu Rodło Górniki, gdzie podczas prelekcji przekazali podstawowe informacje dotyczące bezpiecznego spędzania czasu w okresie wolnym od nauki.

W ramach działań "Kręci mnie bezpieczeństwo...w wakacje" bytomscy policjanci spotkali się z dziećmi. Mundurowi odwiedzili najmłodszych na terenie stadionu Rodło Górniki, podczas zajęć organizowanych w ramach akcji "Lato w Mieście". W trakcie spotkania policjanci poruszali tematykę związaną z bezpiecznym wypoczynkiem. Przypominali, jak bezpiecznie spędzić czas nad wodą, czy w miejscu zamieszkania. Mundurowi zwracali uwagę na konieczność prawidłowego zachowania się na drogach, zarówno przez pieszych, jak i rowerzystów. Apelowali o ostrożność podczas jazdy na rolkach, deskorolkach czy hulajnogach. Przekazali cenne rady i wskazówki, jak zachować się w sytuacjach zagrożenia i gdzie szukać pomocy. 

Wszyscy z dużym zaangażowaniem wzięli udział w prelekcji i chętnie odpowiadali na pytania. Na zakończenie spotkania najmłodsi otrzymali odblaski i ulotki, a także zapozowali do wspólnego zdjęcia.

O bezpieczeństwie w czasie wakacji


Źródło: KMP Bytom

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojBytom.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również