Wiadomości z Bytomia

Nowy punkt pobrań drive-thru w Szombierkach

  • Dodano: 2020-11-03 06:30, aktualizacja: 2020-11-02 16:24

Dzięki zawartemu porozumieniu z firmą Vito-Med. Z Gliwic, mieszkańcy naszego miasta mogą korzystać już z mobilnego punktu pobrań wymazów typu drive-thru przy ul. Frycza Modrzewskiego 5a w Szombierkach.

Nowy punkt pobrań materiału biologicznego do testów na obecność SARS-CoV-2 zlokalizowany jest obok Hali na Skarpie i funkcjonuje: w poniedziałek, środę ,piątek i niedzielę w godzinach od 15.00 do 19.15 oraz we wtorek, czwartek i sobotę w godzinach od 8.00 do 12.15.

Nadal funkcjonuje mobilny punkt pobrań wymazów typu drive-thru na parkingu Teatru Rozbark przy ul. Wojciecha Kilara 29. Od poniedziałku do niedzieli punkt działa od 8.00 do 17.00, zaś w środy do 20.00.

Zobacz także

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

  • kres

    By obniżyć zakażenia SARS-CoV-2 należy natychmiast zmobilizować służby policji ,straży miejskiej,wojska do kontroli osób bez masek w komunikacji, w sklepach i na otwartej przestrzeni. To główny powód zakażeń. Karać, karać i jeszcze raz karać.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojBytom.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.