Wiadomości z Bytomia

Nowy punkt pobrań drive-thru w Szombierkach

  • Dodano: 2020-11-03 06:30, aktualizacja: 2020-11-02 16:24

Dzięki zawartemu porozumieniu z firmą Vito-Med. Z Gliwic, mieszkańcy naszego miasta mogą korzystać już z mobilnego punktu pobrań wymazów typu drive-thru przy ul. Frycza Modrzewskiego 5a w Szombierkach.

Nowy punkt pobrań materiału biologicznego do testów na obecność SARS-CoV-2 zlokalizowany jest obok Hali na Skarpie i funkcjonuje: w poniedziałek, środę ,piątek i niedzielę w godzinach od 15.00 do 19.15 oraz we wtorek, czwartek i sobotę w godzinach od 8.00 do 12.15.

Nadal funkcjonuje mobilny punkt pobrań wymazów typu drive-thru na parkingu Teatru Rozbark przy ul. Wojciecha Kilara 29. Od poniedziałku do niedzieli punkt działa od 8.00 do 17.00, zaś w środy do 20.00.

Zobacz także

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

  • kres

    By obniżyć zakażenia SARS-CoV-2 należy natychmiast zmobilizować służby policji ,straży miejskiej,wojska do kontroli osób bez masek w komunikacji, w sklepach i na otwartej przestrzeni. To główny powód zakażeń. Karać, karać i jeszcze raz karać.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.