Wiadomości z Bytomia

"Motoserce" na bytomskim rynku

  • Dodano: 2024-04-23 14:15

Policjanci z ruchu drogowego bytomskiej komendy zabezpieczali w sobotę zlot motocyklowy pod nazwą "Motoserce”. To Ogólnopolska Akcja Krwiodawstwa, organizowana przez kluby zrzeszone w Kongresie Polskich Klubów Motocyklowych. Wydarzenie przyciągnęło miłośników jednośladów, którzy tłumnie przyjechali na swoich maszynach. Nad bezpieczeństwem uczestników czuwali mundurowi z drogówki.

Zlot "Motoserce" w Bytomiu za nami!

W minioną sobotę na bytomskim rynku odbyła się impreza charytatywna "Motoserce". Akcja zorganizowana została przez Kongres Polskich Klubów Motocyklowych i odbyła się już po raz szesnasty. Wydarzenie przyciągnęło miłośników jednośladów, którzy tłumnie przyjechali na swoich maszynach.

Nad bezpieczeństwem uczestników czuwali mundurowi z drogówki. W pierwszej kolejności zabezpieczyli trasę przejazdu parady. Motocykliści przejechali ulicami Bytomia przez Arki Bożka, Łagiewniki, Szombierki, Bobrek, Karb i następnie wrócili na bytomski Rynek, gdzie odbyły się koncerty, którym towarzyszyły różne atrakcje - między innymi pokazy trialu rowerowego i sztuk walki. Organizatorzy przygotowali także symulatory motoryzacyjne, animacje dla dzieci i dorosłych oraz gokarty. Były też pokazy ratownictwa medycznego i drogowego.

Punktem kulminacyjnym była zbiórka krwi, w której uczestniczyli motocykliści. Impreza przebiegła w miłej, rodzinnej atmosferze, a stróże prawa nie odnotowali żadnych incydentów.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojBytom.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również