Wiadomości z Bytomia

Miłośnicy tuningowanych samochodów pomagali bytomskiemu schronisku

  • Dodano: 2022-12-12 06:45, aktualizacja: 2022-12-11 19:25

Miłośnicy tuningowanych samochodów połączyli przyjemne z pożytecznym. 10 grudnia w Bytomiu-Szombierkach przy ul. Frycza Modrzewskiego z okazji Charytatywnego Zlotu Pojazdów, podczas którego można było zobaczyć samochody tuningowane biorące niejednokrotnie udział w wyścigach, odbyła się również zbiórka dla podopiecznych Schroniska dla Bezpańskich Zwierząt w Bytomiu.

W ramach akcji „Świąteczna Paka dla Zwierzaka” bytomianie przynieśli nie tylko karmę dla zwierząt, ale także najpotrzebniejsze przedmioty przeznaczone dla podopiecznych bytomskiego schroniska.

Zbierali dary dla bytomskiego schroniska

W sobotni wieczór w Szombierkach można było zobaczyć nie tylko tuningowane samochody, porozmawiać z jego właścicielami, ale przede wszystkim pomóc podopiecznym Schroniska dla Bezpańskich Zwierząt w Bytomiu przynosząc karmę dla psów i kotów, żwirek, podkłady higieniczne dla zwierząt, środki czystości, koce, prześcieradła, legowiska, a także akcesoria i wiele innych rzeczy, które z pewnością przydadzą się podopiecznym Schroniska dla Bezpańskich Zwierząt w Bytomiu.

Miłośnicy tuningowanych samochodów pomagali schronisku

Warto dodać, że organizatorzy wydarzenia po jego zakończeniu zebrane dla zwierzaków jedzenie, akcesoria oraz inne rzeczy przekazali bezpośrednio do schroniska w Bytomiu - Miechowicach.

charytatywny zlot samochodów bytom

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojBytom.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również