Wiadomości z Bytomia

Weź psiaka na spacer. Bytomskie schronisko zaprasza!

  • Dodano: 2022-08-18 07:00, aktualizacja: 2022-08-17 19:11

Rodzinne Spacery z Psem cieszą się dużą popularnością. Kolejny odbędzie się na pożegnanie wakacji i będzie organizowany w ramach naszej akcji „Lato w Mieście”.

Rodzinny Spacer z Psem

W sobotę, 27 sierpnia Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Miechowicach przy ulicy Łaszczyka 18 organizuje Rodzinny Spacer z Psem. Wyjście od godziny 9:30 do 13:00. Placówka rozpoczęła zapisy.

Obowiązuje wcześniejsza rejestracja. Zgłoszeń można dokonać na maila: schroniskobytom@opoczta.pl. W tym celu należy nadesłać na wspomniany adres mailowy wypełniony formularz zgłoszeniowy, który znajduje się pod linkiem - SPACER. Można również zapisać się w kawiarni „W Lufcie”, która znajduje się przy ulicy Piastów Bytomskich.

Tylko 90 pierwszych osób będzie miało możliwość wyjścia z jednym z psiaków. Przedstawiciele schroniska proszą o przesyłanie formularzy przez osoby zdecydowane na długi spacer. Obowiązuje zasada: jeden spacerujący - jeden pies.

Rubryka dotycząca osób towarzyszących zakłada wpisywanie w niej osób poniżej 16 roku życia, które biernie wezmą udział w spacerze, nie osób dorosłych wyprowadzających psiaki - na każdego wyprowadzającego wymagany jest osobny formularz. Osoby, które ukończyły 16 rok życia, niepozostające pod opieką osób pełnoletnich podczas wydarzenia, zobowiązane są do przekazania w dniu spaceru pracownikowi schroniska zgodę na uczestnictwo podpisanej przez rodzica lub opiekuna prawnego. Wszystkie osoby poniżej 16 roku życia mogą wziąć udział w akcji oraz przebywać na terenie schroniska jedynie pod opieką osób pełnoletnich.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojBytom.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również