Wiadomości z Bytomia

Mieszkańcy Bytomia wybrali układ krzesełek w hali lodowiska

  • Dodano: 2020-05-05 07:30, aktualizacja: 2020-05-05 07:44

Ponad 3 tys. – tyle głosów oddali bytomianie w internetowym plebiscycie dotyczącym układu krzesełek na trybunach hali lodowiska. Internauci mieli do wyboru trzy wizualizacje przedstawiające układ krzesełek w nowej hali lodowiska przy Pułaskiego. Najwięcej bo aż 1693 głosów otrzymała druga propozycja, która zdecydowanie przypadła do gustu bytomianom.

Dziękujemy wszystkim za oddane głosy. Weźmiemy je pod uwagę przy podjęciu decyzji dotyczącej wyglądu trybun hali lodowiska – mówi Adam Fras, zastępca prezydenta Bytomia.

Przypomnijmy, że prace na placu budowy hali lodowiska mimo obostrzeń związanych z pandemią koronawirusa cały czas postępują. Roboty wewnątrz hali są zaawansowane. Przygotowywana jest już konstrukcja pod trybuny, na których zostaną zamieszczone krzesełka w barwach Polonii Bytom – niebiesko-czerwone. Wykonawca przedstawił również Ośrodkowi Sportu i Rekreacji w Bytomiu trzy wizualizacje przedstawiające układ krzesełek w powstającym obiekcie. O to, którą z nich wybrać Urząd Miasta zapytał mieszkańców w głosowaniu na fanpage Miasto Bytom, które trwało od 27 kwietnia. Wczoraj, 4 maja poznaliśmy wyniki.

Wyniki głosowania przedstawiały się następująco:

  • Wizualizacja nr 1 – 779 głosów;
  • Wizualizacja nr 2 – 1693 głosów;
  • Wizualizacja nr 3 – 578 głosów.

Zobacz także

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojBytom.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.