Wiadomości z Bytomia

Kabaret Moralnego Niepokoju zagości w Bytomiu!

  • Dodano: 2021-09-16 13:45

Kabaret Moralnego Niepokoju oraz AGENCJA ARTYSTYCZNA ART serdecznie zaprasza Państwa na premierowy program "Za długo panowie byli grzeczni".

"Za długo panowie byli grzeczni" to tytuł najnowszego programu Kabaretu Moralnego Niepokoju, który trwa około dwie godziny i przez właśnie tyle czasu można zapomnieć, że jest/było coś takiego jak jakaś pandemia. Jest za to ciepły, błyskotliwy i inteligentny humor, którym Kabaret komentuje życie. Są tu rodzice, od których nie chce się wyprowadzić dorosłe dziecko, córka, która sprawia kłopoty ojcu, ojciec, który zadręcza córkę, mąż, który próbuje wyegzekwować od żony małżeńskie obowiązki, małżeństwo, które ciągle nawzajem się poprawia i syn, który zastanawia się nad swoją płcią i nad tym, jak właściwie powinno się go nazywać. Jest cała galeria postaci, która ma dosyć przypisanych przez konwenanse życiowych ról i która postanawia z tym zerwać. Bo jak długo można się dostosowywać do tego, co chcą w nas widzieć inni?  

Za długo panowie byli grzeczni

A wszystko to na tle scenografii, która zapiera dech. I nie dlatego, że się kurzy, tylko dlatego, że jest efektowna.  Na koniec bisy, a tam- największe hity. Proszę się przygotować na ponad 2 godziny  premierowego programu. Po spotkaniu z Kabaretem Moralnego Niepokoju Twoje życie nigdy już nie będzie takie samo. 

Występ odbędzie się 24.09.2021 o godz. 17:00 i 20:00 piątek
Bytomskie Centrum Kultury, Plac Karin Stanek 1


                                                                                     

Kabaret Moralnego Niepokoju zagości w Bytomiu!

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojBytom.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również