Wiadomości z Bytomia

Bytom Live Music. Nabór zespołów potrwa do 18 marca!

  • Dodano: 2024-02-05 10:45

Grasz w lokalnym zespole i marzysz o wystąpieniu na scenie podczas Święta Bytomia? Do 18 marca zespoły muzyczne z Bytomia i okolic mają czas na przesłanie zgłoszenia do przeglądu zespołów muzycznych Bytom Live Music. Zwycięzcy przeglądu zagrają podczas czerwcowego Święta Bytomia.

Nabór trwa!

Bytom Live Music to wydarzenie stworzone, by promować miejscowych artystów, dlatego, zgodnie z regulaminem, przynajmniej dwóch członków składu zespołu musi mieszkać w Bytomiu. Ważne, by artyści zaprezentowali swój autorski repertuar w dowolnym stylu muzycznym. Oceniane będą: poziom i technika wykonania, brzmienie zespołu, opracowanie muzyczne, teksty pod kątem przekazu i wartości literackiej, ogólne wrażenie artystyczne i estetyczne.

Aby wziąć udział w naborze, należy przesłać wypełniony formularz zgłoszeniowy (do pobrania tutaj - link) wraz z video nagraniem dwóch autorskich utworów, które wezmą udział w przeglądzie i przesłać do 18 marca na adres: impresariat@becek.pl Jury wyłoni trzech zwycięskich wykonawców do 3 kwietnia.

Więcej informacji: Bytom Live Music

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojBytom.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również