Wiadomości z Bytomia

Bytom: Konkurs plastyczny „Lubię Czyste Powietrze” dla uczniów szkół podstawowych

  • Dodano: 2023-04-21 07:15, aktualizacja: 2023-04-21 07:42

Do 19 maja dzieci i młodzież mogą zgłaszać swoje prace plastyczne w konkursie „Lubię czyste powietrze”. Praca powinna ukazywać sposoby i efekty likwidacji niskiej emisji.

Konkurs jest skierowany do dzieci uczęszczających do bytomskich szkół podstawowych. Organizator wyłoni trzech laureatów w dwóch kategoriach:

  • uczniowie SP klasy I-III
  • uczniowie SP klasy IV-VIII

Konkurs plastyczny „Lubię Czyste Powietrze”

Do każdej pracy konkursowej należy dołączyć kartę zgłoszeniową, która stanowi załącznik do regulaminu konkursu i należy dostarczyć do Referatu Ekologii Wydziału Inżynierii Urzędu Miejskiego przy ul. Parkowej 2 w Bytomiu - pokój 320 (II piętro) w godzinach pracy urzędu (w poniedziałek od 7:30 do 17:30, a od wtorku do piątku od godziny 7:30 do 15:00) lub wysyłając pocztą na powyższy adres.

Laureaci konkursu zostaną wyłonieni do 25 maja 2023. Przekazanie nagród planowane jest na 26 maja 2023 podczas 16. Otwartej Konferencji Ekologicznej w Bytomskim Teatrze Tańca i Ruchu Rozbark.

Organizatorem konkursu „Lubię Czyste Powietrze” w ramach Programu „Czyste Powietrze" jest Prezydent Miasta Bytomia, a koordynatorem Referat Ekologii Wydziału Inżynierii Środowiska UM w Bytomiu.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojBytom.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również