Wiadomości / medale

• Sukcesy młodych bytomian we wspinaczce

• Dodano 2020-10-20

W dniach 17-18 października odbyły się Mistrzostwa Śląska w konkurencjach: wspinaczka na czas i prowadzenie. Zawodnicy KS Skarpa Bytom zdobyli aż 22 medale.

• Młodzicy zdobyli medale w brydżu

• Dodano 2020-10-13

Dwa złote i dwa srebrne krążki Mistrzostw Polski Młodzików w brydżu sportowym wywalczyli zawodnicy Młodzieżowego Domu Kultury nr 1 w Bytomiu.

• Trzy medale klubu łuczniczego Tempo

• Dodano 2020-09-03

Dobrze spisali się łucznicy i łuczniczki LKS Tempo Stolarzowice w Mistrzostwach Polski Juniorów w Dobrczu.

• Medale Górnika Bytom w Mistrzostwach Polski

• Dodano 2020-08-28

Tenisiści i tenisistki Górnika Bytom dominują na mistrzostwach Polski i turniejach rangi futures, które odbywają się w Bytomiu i Poznaniu.

• Paweł Zagrodnik zakończył sportową karierę

• Dodano 2018-12-20

Medale mistrzostw Polski i Europy, piąte miejsce na igrzyskach olimpijskich w Londynie w 2012 roku, sukcesy indywidualne i drużynowe.

• Korona Półmaratonów Polski w rękach bytomskich policjantów

• Dodano 2018-11-22

Troje bytomskich policjantów zdobyło w tym roku medale Korony Polskich Półmaratonów.

• Medale Miasta Bytomia wręczone

• Dodano 2018-11-13

Kolejny już raz Medale Miasta Bytomia trafiły w ręce osób bądź instytucji za szczególne zasługi dla miasta w dziedzinach: gospodarczej, naukowej, kulturalnej, społecznej, sportowej.

• Bytomscy judocy w świetnej formie

• Dodano 2018-05-02

Judocy Czarnych Bytom po raz kolejny udowodnili, że należą do europejskiej czołówki. Podczas międzynarodowego turnieju w Budapeszcie nasi reprezentanci wywalczyli aż dziewięć medali.

• Świętowali złote gody

• Dodano 2016-09-23

Siedem par świętowało 20 września złote gody, czyli 50-lecie zawarcia związku małżeńskiego. Z tej okazji jubilaci odebrali z rąk Damiana Bartyli, prezydenta Bytomia, okolicznościowe medale.

• Dziewczyny walczyły na kortach

• Dodano 2016-09-21

Zakończyły się Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorek w tenisie ziemnym. Złote medale powędrowały do bytomskich tenisistek.