Wiadomości z Bytomia

Woreczki z organzy – idealne do zapakowania drobnego upominku

  • Dodano: 2020-01-10 11:15

Ślub to niewątpliwe wyjątkowy dzień dla przyszłych małżonków i ich rodziców, ale także dla zaproszonych na uroczystość zaślubin i wesele gości. Wiadomo, że Para Młoda otrzymuje w tym dniu mnóstwo prezentów na tak zwaną nową drogę życia, jednak coraz więcej narzeczonych obdarowuje również swoich gości, którzy zechcieli celebrować wraz z nimi ten niezwykły moment wstąpienia w związek małżeński.

Drobne upominki dla gości weselnych nie są wcale nową, chwilową modą. Tradycją jest, że Para Młoda, żegnając gości wychodzących już z wesela, wręcza im pudełko wypełnione weselnym ciastem i lub butelką weselnej wódki. Jednak jeśli chcecie, by goście pamiętali o Was nieco dłużej niż tylko przez parę dni, warto poszukać bardziej oryginalnych sposobów na podziękowanie.

Wiele par decyduje się na zakup drobnych, dedykowanych gadżetów z datą ślubu i inicjałami. Mogą to być np. drewniane breloczki albo magnesy na lodówkę. Innym, ciekawym pomysłem są także oprawione zdjęcia z profesjonalnej sesji narzeczeńskiej. Wiele par decyduje się na zamówienie specjalnych słodyczy dla gości – np. małych słoiczków z miodem albo cukierków w dedykowanej owijce, pasującej kolorystyką i grafiką do zaproszeń ślubnych i winietek na stołach weselnych. Dodatkowo mogą one być zapakowane w eleganckie woreczki ozdobne z organzy, co doda takiemu drobnemu upominkowi szyku, podkreślając wyjątkowość tego dnia oraz samego prezentu. Tak przygotowane zestawy możecie ułożyć na stołach przy każdym nakryciu lub rozdawać gościom, którzy przyszli tylko na uroczystość zaślubin – np. podczas odbierania życzeń pod kościołem. Specjalne dedykowane cukierki sprawdzą się nie tylko jako prezenty dla gości weselnych, ale także jako dodatkowy element innych imprez rodzinnych, np. okrągłych urodzin lub rocznicy ślubu.

Inne, ciekawe pomysły na prezenty dla gości to małe słoiczki z miodem lub dżemem, bańki mydlane lub małe buteleczki z domową nalewką.

Wybór prezentów dla gości należy do Was, pamiętajcie jednak, by był spójny z całością oprawy weselnej, a ponadto mieścił się w granicach Waszego budżetu.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojBytom.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.