Wiadomości z Bytomia

Weź! Nie pytaj

  • Dodano: 2018-12-10 07:00, aktualizacja: 2018-12-10 07:18

Dwa pudełka, kilkadziesiąt kanałów, trochę taśmy, Multiroom HD, pakiet Premium HBO HD i HBO GO, szczypta Internetu, modem WiFi, czerwona wstążka i voilà! Dwie świąteczne paczki gotowe! Tak w połączeniu sił dwóch rudzkich firm – Elsatu i Silemana powstała nowa oferta dla osób, które chcą dołączyć do grona Abonentów.

Elsat, operator telewizji cyfrowej oraz Sileman świadczący usługi Internetu i telefonii na terenie Rudy Śląskiej i okolic, postanowiły przygotować coś wyjątkowego na święta. Przez długi czas wsłuchiwali się w potrzeby osób przychodzących do Biur Obsługi Klienta, aż w końcu postanowili stworzyć ofertę optymalną, która łączy w sobie wszystkie telekomunikacyjne potrzeby. Bogate wnętrze dwóch paczek, które zostały zaprezentowane poniżej, za iście świąteczną i atrakcyjną cenę, już teraz cieszy się ogromnym zainteresowaniem nowych Klientów!

Święta to czas refleksji, prezentów i spotkań z bliskimi. Firmy Elsat i Sileman zadbali także o swoich obecnych Klientów. Na święta zostało odkodowanych 53 zróżnicowanych kanałów, które mogą oglądać Abonenci telewizji cyfrowej bez względu na posiadany pakiet.*

Ponadto, Klienci rudzkich firm stale mogą liczyć na opiekę Serwisu „na 5 gwiazdek”, który dzięki swojemu profesjonalizmowi, pozytywnemu nastawieniu i ciągłej gotowości, zyskał ogromną sympatię Abonentów, czego potwierdzeniem są opinie o serwisie udostępniane na naszym fanpage’u.

„Weź! Nie pytaj” to hasło przewodnie promocji świątecznych paczek firm Elsat i Sileman. I choć pytań nie przewidują,  chętnie odpowiedzą na wszelkie wątpliwości! : )

*Oferta dotyczy Abonentów telewizji cyfrowej, którzy posiadają kartę dostępu.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojBytom.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.