Wiadomości z Bytomia

Weź! Nie pytaj

  • Dodano: 2018-12-10 07:00, aktualizacja: 2018-12-10 07:18

Dwa pudełka, kilkadziesiąt kanałów, trochę taśmy, Multiroom HD, pakiet Premium HBO HD i HBO GO, szczypta Internetu, modem WiFi, czerwona wstążka i voilà! Dwie świąteczne paczki gotowe! Tak w połączeniu sił dwóch rudzkich firm – Elsatu i Silemana powstała nowa oferta dla osób, które chcą dołączyć do grona Abonentów.

Elsat, operator telewizji cyfrowej oraz Sileman świadczący usługi Internetu i telefonii na terenie Rudy Śląskiej i okolic, postanowiły przygotować coś wyjątkowego na święta. Przez długi czas wsłuchiwali się w potrzeby osób przychodzących do Biur Obsługi Klienta, aż w końcu postanowili stworzyć ofertę optymalną, która łączy w sobie wszystkie telekomunikacyjne potrzeby. Bogate wnętrze dwóch paczek, które zostały zaprezentowane poniżej, za iście świąteczną i atrakcyjną cenę, już teraz cieszy się ogromnym zainteresowaniem nowych Klientów!

Święta to czas refleksji, prezentów i spotkań z bliskimi. Firmy Elsat i Sileman zadbali także o swoich obecnych Klientów. Na święta zostało odkodowanych 53 zróżnicowanych kanałów, które mogą oglądać Abonenci telewizji cyfrowej bez względu na posiadany pakiet.*

Ponadto, Klienci rudzkich firm stale mogą liczyć na opiekę Serwisu „na 5 gwiazdek”, który dzięki swojemu profesjonalizmowi, pozytywnemu nastawieniu i ciągłej gotowości, zyskał ogromną sympatię Abonentów, czego potwierdzeniem są opinie o serwisie udostępniane na naszym fanpage’u.

„Weź! Nie pytaj” to hasło przewodnie promocji świątecznych paczek firm Elsat i Sileman. I choć pytań nie przewidują,  chętnie odpowiedzą na wszelkie wątpliwości! : )

*Oferta dotyczy Abonentów telewizji cyfrowej, którzy posiadają kartę dostępu.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojBytom.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.