Wiadomości z Bytomia

Sprawdź jak wybrać taniego kuriera

  • Dodano: 2018-02-23 07:00, aktualizacja: 2018-02-22 17:01

Furgonetka.pl to serwis do zamawiania przesyłek kurierskich w dowolne wybrane przez Ciebie miejsce. Z pomocą Furgonetka.pl nadasz paczkę dosłownie w 5 minut, a dodatkowo w korzystnej cenie i bez wychodzenia z domu. Jeżeli chcesz zamówić kuriera i wysłać swoją paczkę tak tanio, jak to tylko możliwe, to wejdź na stronę Furgonetka.pl, zaloguj się, wypełnij formularz, wpisując dane nadawcy i odbiorcy, a także określ rodzaj przesyłki i wybierz firmę kurierską.

Furgonetka.pl dzięki współpracy z 9 największymi firmami kurierskimi jest w stanie zagwarantować korzystne ceny i doskonałe warunki obsługi, bez konieczności podpisywania umów oraz bez ukrytych kosztów.

Jednym z głównych partnerów współpracujących z serwisem Furgonetka.pl jest firma kurierska UPS.

UPS kurier działa nieprzerwanie już od 111 lat, początkowo tylko w Ameryce, a od wielu lat również w Polsce. UPS dostarcza przesyłki na całym świecie, rokrocznie obsługując miliony zadowolonych klientów. Struktury UPS ciągle się rozrastają, a oferta jest coraz bardziej dopasowana do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

Użytkownicy Furgonetka.pl szczególnie upodobali sobie dwie z usług oferowanych przez UPS. Pierwszą z tych usług jest „UPS Standard”, czyli zaplanowane dostarczenie przesyłki w określonym dniu. Drugą usługą jest natomiast „UPS Express Saver”, czyli usługa polegająca na doręczeniu przesyłki w jeden dzień roboczy do godziny 12:00 lub do godziny 14:00, a także do końca dnia. Usługa ta gwarantuje, że przesyłka dotrze tak szybko, jak to tylko możliwe, a dodatkowo klient może wybrać dokładnie godziny doręczenia.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat usług UPS oferowanych w serwisie https://furgonetka.pl/, zapraszamy do odwiedzania strony. Na naszej stronie poznasz też ofertę innych firm kurierskich, a takie porównanie pozwoli Ci wybrać najlepszą dla siebie opcję.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojBytom.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.