Wiadomości z Bytomia

Sprawdź jak wybrać taniego kuriera

  • Dodano: 2018-02-23 07:00, aktualizacja: 2018-02-22 17:01

Furgonetka.pl to serwis do zamawiania przesyłek kurierskich w dowolne wybrane przez Ciebie miejsce. Z pomocą Furgonetka.pl nadasz paczkę dosłownie w 5 minut, a dodatkowo w korzystnej cenie i bez wychodzenia z domu. Jeżeli chcesz zamówić kuriera i wysłać swoją paczkę tak tanio, jak to tylko możliwe, to wejdź na stronę Furgonetka.pl, zaloguj się, wypełnij formularz, wpisując dane nadawcy i odbiorcy, a także określ rodzaj przesyłki i wybierz firmę kurierską.

Furgonetka.pl dzięki współpracy z 9 największymi firmami kurierskimi jest w stanie zagwarantować korzystne ceny i doskonałe warunki obsługi, bez konieczności podpisywania umów oraz bez ukrytych kosztów.

Jednym z głównych partnerów współpracujących z serwisem Furgonetka.pl jest firma kurierska UPS.

UPS kurier działa nieprzerwanie już od 111 lat, początkowo tylko w Ameryce, a od wielu lat również w Polsce. UPS dostarcza przesyłki na całym świecie, rokrocznie obsługując miliony zadowolonych klientów. Struktury UPS ciągle się rozrastają, a oferta jest coraz bardziej dopasowana do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

Użytkownicy Furgonetka.pl szczególnie upodobali sobie dwie z usług oferowanych przez UPS. Pierwszą z tych usług jest „UPS Standard”, czyli zaplanowane dostarczenie przesyłki w określonym dniu. Drugą usługą jest natomiast „UPS Express Saver”, czyli usługa polegająca na doręczeniu przesyłki w jeden dzień roboczy do godziny 12:00 lub do godziny 14:00, a także do końca dnia. Usługa ta gwarantuje, że przesyłka dotrze tak szybko, jak to tylko możliwe, a dodatkowo klient może wybrać dokładnie godziny doręczenia.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat usług UPS oferowanych w serwisie https://furgonetka.pl/, zapraszamy do odwiedzania strony. Na naszej stronie poznasz też ofertę innych firm kurierskich, a takie porównanie pozwoli Ci wybrać najlepszą dla siebie opcję.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.