Wiadomości z Bytomia

Skoda Kredyt Niskich Rat lepszy niż abonament?

  • Dodano: 2019-12-12 12:45

Nowoczesny sposób korzystania z auta pozwolił na minimalizację kosztów początkowych i skupił się bardziej na użytkowaniu samochodu, niż posiadaniu. Mowa tutaj o różnych typach abonamentu, a także Kredycie Niskich Rat Skody, który oferuje identyczne, a nawet lepsze korzyści.

Warunki i forma współpracy

Początkowe i podstawowe warunki umowy można odpowiednio modyfikować zależnie od możliwości i potrzeb Klienta. Jakie są zatem możliwości wyboru w poszczególnych zobowiązaniach?

Wkład własny

W przypadku wynajmu identycznie jak abonamentu Skody na początku umowy Klient decyduje o wysokości wkładu własnego, od którego zależy wielkość miesięcznych rat. Do wyboru są tutaj opcje 0%, 5%, 10%, 15%, 20%, 25% oraz 30%. Jak widać, duża dowolność pozwala na dopasowanie usługi do swoich potrzeb.

Długość i zakończenie kontraktu

Wiele zależy od okresu kontraktu, a najczęściej do wyboru jest opcja 3 lub 4 lat. Po upływie tego czasu Klient ma możliwość zwrócenia samochodu do salonu, po czym może wybrać całkowicie nowy, dowolny model i kontynuować umowę. Jeśli jednak chce zachować obecny model, może zdecydować się na wpłacenie pozostałej kwoty wartości samochodu w formie gotówki lub kredytu.

Niskie raty miesięczne

Skoda w Kredycie Niskich Rat oferuje dogodną ratę miesięczną, która wynosi 1% wartości auta. Jest to optymalna kwota, która pozwoli wygodnie korzystać z samochodu nie martwiąc się ogromnymi kosztami, które musiałby Klient ponosić przy jego kupnie na własność.

Limit kilometrów

Ostatnią z podstawowych kwestii, które są bardzo istotne w abonamencie Skody, to ustalenie rocznego limitu kilometrów. Podstawowo jest to wartość wynosząca 20 000 km, jednak za dodatkową opłatą można ją zwiększyć do 30 000 km lub 40 000 km.

Powody, dla których warto wybrać Kredyt Niskich Rat

Wypożyczanie samochodu zarówno w formie abonamentu, jak i kredytu jest niezwykle wygodną opcją, która wymaga dobrego przemyślenia. Aby jednak ułatwić decyzję potencjalnemu Klientowi można wyróżnić kilka zalet usługi:

  • Brak wkładu własnego – 0% na starcie jest zaletą, która może przekonać niemal każdego, kto martwi się o początkowe koszty.
  • Dowolna forma zakończenia kredytowania – zwrot lub wykup samochodu bez zbędnych problemów i formalności.
  • Model samochodu – w przypadku kredytu Skody Klient może wybrać aż 9 modeli samochodu, a każdy z nich jest fabrycznie nowy.    
  • Identyczne warunki jak w abonamencie – w przypadku obu usług Klient dostaje sprzęt nowy, a w marce Skoda Kredyt Niskich Rat występuje nawet większa elastyczność warunków.

Odpowiednie przygotowanie i przemyślenie jaki samochód będzie najbardziej optymalny to obowiązkowa podstawa. Pomimo minimalnych kosztów początkowych oraz niskich rat miesięcznych trzeba znać swoje możliwości finansowe.
Aby model samochodu spełnił oczekiwania musi być dopasowany do sposobu życia, dlatego warto określić ile średnio rocznie wykonuje się kilometrów, czy auto głównie służy jako transport do pracy oraz jakie standardy musi spełniać jego wnętrze.
 


Źródło: Artykuł sponsorowany.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojBytom.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.