Wiadomości z Bytomia

Panele ścienne - ciekawy sposób na aranżację biura

  • Dodano: 2017-05-31 12:15, aktualizacja: 2018-01-25 12:07

W dzisiejszych czasach wygląd biura ma coraz większe znaczenie. Wiele firm zwraca co raz większa uwagę na wystrój wnętrz. Dowiedz się w jaki sposób można ciekawie zaaranżować przestrzeń w biurze przy wykorzystaniu paneli ściennych.

Biuro to wizytówka Twojej firmy

Siedziba Twojej firmy to miejsce gdzie przyjmujesz klientów, kontrahentów, osoby kontrolujące działalność czy nawet potencjalnych nowych pracowników. W tym przypadku stare powiedzenie “jak cię widzą, tak cię piszą” jest jak najbardziej aktualne. Pierwsze wrażenie po wejściu do biura, często odpowiada opinii jaką wyrabiamy sobie o danej firmie. Nawet w przypadku niewielkich przedsiębiorstw warto zadbać o estetykę i wystrój wnętrza. Na pewno spodoba się to wszystkim gościom ale również pracownikom tego miejsca. Udowodniono, że znacznie lepiej pracuje się w miejscach, które podobają nam się wizualnie. Jak o to zadbać? Przede wszystkim podstawa to dobrze dobrane meble biurowe i wyposażenie. Zapomnij o tanich krzesłach i biurkach  marketów. Wyglądają tandetnie, a jakość pozostawia wiele do życzenia. Kolejny krok to ściany i podłogi, często wynajmując biuro nie mamy na nie większego wpływu. Warto jednak postawić na jasne kolory, które nie rozpraszają i sprzyjają pracy oraz profesjonalne wykładziny biurowe. Ich zaletą jest przede wszystkim wytrzymałość i estetyczny wygląd.

 

Nietypowe dekoracje? Poznaj panele ścienne 3d

Kolejnym ważnym, choć przez większość zapomnianym aspektem są dekoracje. Nie oznacza to jednak, że nagle masz kupować masę ozdób, poduszek, zasłon czy świec. Nie namawiamy też do inwestycji w dzieła sztuki, choć w niektórych gabinetach wręcz wskazane jest umieścić ciekawy obraz lub grafikę. Bardzo dobrym rozwiązaniem dekoracyjnym w biurze są za rośliny. Pomagają się odprężyć, relaksują nasz wzrok oraz oczyszczają powietrze. Taki zielony element zawsze wygląda elegancko. Chociaż posiada jeden minus, trzeba o niego regularnie dbać. Innym równie ciekawym sposobem dekoracji biura są panele ścienne. Nie zajmują one dodatkowej przestrzeni, dzięki czemu między innymi nie utrudniają poruszania się po biurze. Aktualnie na rynku dostępnych jest wiele ciekawych modeli paneli ściennych 3d, które ułożone w różne wzory potrafią odmienić charakter całego biura. Wyglądają bardzo profesjonalnie i nadają przestrzeni głębi. Dodatkowo możemy wybierać spośród takich materiałów jak drewno, szkło, pleksa, tkanina czy nawet lustro. Możemy dopasować panele ścienne do mebli, podłóg, a nawet sufitu. Chociaż co ciekawe bardzo efektownie wyglądają w kontrastujących zestawieniach.

 

Panele ścienne - sposób na wyciszenie biura

Dla wielu przedsiębiorców główną zaletą wykorzystania paneli ściennych jest ich dźwiękochłonność. Taki sposób wykończenia w biurze pozwala na dodatkowe wyciszenie niemal każdego pomieszczenia. Jest to szczególnie przydatne gdy w firmie znajdują się obok siebie różne działy,a każdy z nich ceni sobie swoją prywatność. Zawsze warto wygłaszać również sale konferencyjne i pokoje do spotkań. W takich miejscach często odbywają się rozmowy telefoniczne lub wideokonferencje i jakość dźwięku często uzależniona jest od poziomu wyciszenia pomieszczenia. Co ciekawe, wielu przedsiębiorcom oraz pracownikom zależy na tym, żeby tematy poruszane w takich salach ich nie opuszczały, a dodatkowe wyciszenie gwarantuje dodatkową prywatność.

W celu zakupu paneli zapraszamy do biura NoNameOffice w Katowicach lub na naszą stronę internetową http://nonameoffice.pl/

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojBytom.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.