Wiadomości z Bytomia

Łatwo i wygodnie wyszukaj numer, który do Ciebie dzwonił!

  • Dodano: 2021-06-02 11:30

Nieznane połączenia to często duży stres dla osób, które nie wiedzą, kto aktualnie dzwoni na ich numer. Nie ma w tym niczego dziwnego, ponieważ każdy z nas chciałby wiedzieć, od kodo odbiera połączenie w danym momencie. Niestety nie jesteśmy w stanie tego stwierdzić aż do momentu, w którym wejdziemy na specjalną stronę internetową, która jest bazą numerów dzwoniących do osób prywatnych i podmiotów. 

Niektóre z firm faktycznie działają na zasadzie połączeń telefonicznych, poprzez które chcą nas przekonać do skorzystania z ich produktu lub usługi. Inne firmy właśnie przez telefon kontaktują się w celu przedłużenia z nami konkretnej umowy. Inne firmy natomiast korzystają z połączeń telefonicznych, aby przekonać nas do przejścia z marki X do marki Y. Często jednak nie mamy chęci i ochoty na takie połączenia, skutkiem czego nie odbieramy połączeń przychodzących, które pochodzą z nieznanych nam numerów.

Nie odbieramy, lecz chcemy sprawdzać!

Faktycznie, samo nieodebranie połączenia to dopiero początek, ponieważ często wtedy zastanawiamy się, kogo nie dopuściliśmy do rozmowy. Na całe szczęście możemy to sprawdzić dzięki specjalnej stronie, która posiada obszerną bazę numerów wraz z komentarzami na ich temat. Komentarze piszą osoby, które zdecydowały się na odebranie telefonu i które chcą ostrzec inne osoby, przez telemarketerami bądź maszynami, które sprawdzają tylko dostępność numerów. Aby to zrobić, wystarczy wejść na stronę i wybrać opcję wyszukaj numer, dzięki której znajdziemy nasz numer i będziemy mogli sprawdzić, kto próbował dodzwonić się z tego samego numeru do innych osób.

Wiesz coś na temat numeru? Poinformuj innych?

Jest to zdecydowanie dobra rada, ponieważ jeśli jednak zdecydowaliśmy się na połączenie, mamy bardzo ważne informacje dla innych użytkowników. Dzięki temu możemy im pomóc w znalezieniu informacji na temat danego rozmówcy (tym bardziej, kiedy nie ma innych opinii na temat danego numeru w sieci). Nasz komentarz jest w pełni anonimowy, skutkiem czego nie musimy obawiać się tego, że dana firma dowie się, kto pozostawił informację na ich temat.

Dzięki stale rozwijającej się bazie numerów w sieci, jesteśmy w stanie informować się nawzajem. Jest to bardzo dobra sprawa, ponieważ każdy z nas ma możliwość znalezienia cennych informacji, szczególnie w momencie, kiedy nie zdecydował się na odbiór telefonu z danego numeru.

Pamiętajmy o tym, że nasze bezpieczeństwo w tym aspekcie jest najważniejsze w dzisiejszych czasach.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojBytom.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.