Wiadomości z Bytomia

Kontener handlowy - nowoczesny wymiar handlu

  • Dodano: 2018-08-06 10:00

Przez lata handel na małych straganach był alternatywą dla handlu w sklepach. Wielu sprzedawców wolało prowadzić biznes na bazarkach i ulicach miast, gdyż wynajęcie stoiska w zadaszonych pasażach było zbyt kosztowne. Obecnie ceny najmu lokalów usługowych nadal są wysokie, jednak jest dla nich alternatywa w postaci kontenerów handlowych.

Atrakcyjna ekspozycja towarów

Kontenery handlowe dają znacznie więcej możliwości niż klasyczne stragany. W kontenerach z oferty http://www.anga.pl/oferta-sprzedazy/kontenery-handlowe/ można tworzyć atrakcyjne ekspozycje, przypominające wystawy w galeriach handlowych. Dzięki przeszklonym ścianom, klienci mogą z zewnątrz zapoznać się z produktami, co skłoni ich do zajrzenia do sklepu.

Ekspozycja towarów prezentuje się atrakcyjnie dla kupujących bez względu na pogodę. Na straganach produkty są narażone na zniszczenie przed deszcz, śnieg i wiatr, natomiast we wnętrzu kontenera warunki atmosferyczne przestają mieć znaczenie. Dodatkowo w przypadku sprzedawania produktów świeżych bądź wymagających specjalnego przechowywania, w kontenerze handlowym ma się możliwość korzystania z klimatyzacji. Wszystkie ściany są izolowane przed zmianami temperatur, dzięki czemu zimą wewnątrz jest ciepło, a latem klientów wchodzących do sklepu wita przyjemny chłód.

Spersonalizowana przestrzeń

Kontenery oferowane przez Angadają możliwość personalizacji wnętrza, dzięki czemu przestrzeń sklepu może być podzielona na różne sposoby w zależności od potrzeb sprzedawcy. Możliwe jest stworzenie przestronnego zaplecza, sanitariatów, a także wszelkich instalacji, jakie są niezbędne do prowadzenia działalności. W kontenerze może znaleźć się aneks kuchenny, toaleta dla pracowników i klientów, a także elektryczny ogrzewacz wody i grzejniki. Dzięki takim udogodnieniom, w modułowym budynku można prowadzić również działalność usługową, na przykład salon fryzjerski. W pomieszczeniach narażonych na kontakt z wodą na podłodze kontenera stosuje się wodoodporną płytę cementowo-wiórową.

Co ważne, kontenery handlowe można postawić w wielu różnych miejscach - zarówno na terenie prywatnym, na przykład przed domem jednorodzinnym, jak i w pobliżu dużych galerii. Postawienie kontenera zajmuje niewiele czasu, a dzięki możliwości ułożenia podłogi na betonowych bloczkach, wyrównanie podłoża przed złożeniem konstrukcji jest niewymagane. Ponadto w razie potrzeby lub rozwoju działalności, można połączyć ze sobą kilka kontenerów, by stworzyć z nich jedną, wspólną przestrzeń o wymiarach większych niż standardowo.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojBytom.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.