Wiadomości z Bytomia

Jaki gadżet promocyjny nigdy nie wyjdzie z mody? Kubek firmowy!

  • Dodano: 2022-05-06 13:00

Ostatnio możemy zauważyć, że firmy, przedsiębiorcy stosują najróżniejsze sposoby na wypromowanie własnego biznesu. O ile reklama w mediach, takich jak TV czy radio nam już spowszedniała, nowością jest reklama w mediach społecznościowych czy też wykorzystanie gadżetów promocyjnych. Są to zwykle działania zakrojone na znacznie mniejszą skalę, jednak, jak pokazują badania, przynoszą dużo lepsze rezultaty. Jaki gadżet reklamowy spełnia wszystkie oczekiwania biznesu? Z pewnością będzie to kubek reklamowy!

Fantastyczny sposób na lepszą sprzedaż – kubek reklamowy

Bardzo dużo osób może nie zdawać sobie z tego sprawy, jednak każda firma prędzej czy później będzie wymagała reklamy. Promocja to kwestia najróżniejszych działań, nie ma tutaj jednego określonego. Można postawić na promocję w postaci poczty pantoflowej, poleceń osób, które już skorzystały z danych usług. Można pokusić się o reklamę w radio, w telewizji lub postawić na dobrze skrojoną reklamę w mediach społecznościowych. Jednak zawsze to może okazać się niewystarczające. Ciekawym sposobem na rozpromowanie własnego biura, biznesu, usług mogą okazać się gadżety reklamowe. Stanowią one nie tylko ciekawy wybór, ale również tworzą coś na kształt więzi osobistej pomiędzy marką, a klientem czy kontrahentem.

Doskonałą propozycją na reklamę są oczywiście kubki. Ten typ gadżetów śmiało można zaliczyć do gadżetów przydatnych, praktycznych, dlatego w każdym domu, u każdej osoby znajdzie swoje zastosowanie. A jeśli nie będzie leżał bezczynnie w szafce, z pewnością będzie ciężko pracował na wypromowanie Twojej firmy.

Czy kubki firmowe to dobry pomysł?

Mnóstwo osób może zapytać, czy kubek firmowy to będzie dobry pomysł. Oczywiście wszystko zależy do wielu czynników, jednak gadżety reklamowe takie jak kubek, to pewna gwarancja, że dopóki się nie stłucze, dopóki nie zostanie wepchnięty na samo dno szafki – dopóty będzie służył jako reklama. A więc może pełnić swoją rolę nawet przez wiele długich lat.

Ludzie poszukują różnego sposobu na to, aby nieco zainteresowanie konkretnymi produktami czy usługami wzrosło. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby postawić właśnie na gadżety reklamowe. Taki firmowy kubek może również posłużyć jako część upominku dla pracowników z okazji świąt czy dla kontrahentów za długą i owocną współpracę. Oczywiście, bez takich kubków i podobnych gadżetów nie ma co wybierać się na targi.

Kubek z logo firmy – reklama, która działa!

Kubek z logo Twojej firmy może mieć różnorodne zastosowanie. Z jednej strony może po prostu służyć do picia kawy czy herbaty w domu, w pracy czy jeszcze gdzieś indziej. Wiele osób kubki użytkuje również jako pojemnik na długopisy czy na ołówki.

Wbrew pozorom, kubek to nie jest droga rzecz w kwestii gadżetów promocyjnych. Im większą ilość tych kubków zamawiasz, tym niższa cena wychodzi za jedną sztukę. Jest to więc bardzo opłacalne. Z pewnością za reklamę w mediach, takich jak TV czy radio, trzeba byłoby zapłacić znacznie więcej.
 

Sylwia MachowskaSylwia Machowska
Źródło: Art. sponsorowany / Materiał dostarczony przez zleceniodawcę

Komentarze (1)    dodaj »

  • Dorota

    Kubek firmowy zawsze się przydaje, więc uważam, że to jeden z lepszych gadżetów reklamowych. Sama zamawiałam ze spiroprint.pl jakiś czas temu i jestem zadowolona. Inne gadżety też mają fajne i dobre jakościowo.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojBytom.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.