Wiadomości z Bytomia

Zrzucił odpady! Będzie kara

  • Dodano: 2020-09-04 08:00, aktualizacja: 2020-09-03 21:06

Bytomska straż miejska nie traci czujności. Wczoraj funkcjonariusze przyłapali na gorącym uczynku sprawcę, który w okolicy ul. Strzelców Bytomskich zrzucił pryzmy starego asfaltu. Na miejscu interweniowała Policja, Straż Pożarna oraz przedstawiciele Wydziału Inżynierii Środowiska.

Ujawnienie nielegalnego składowiska odpadów było wynikiem konsekwentnego działania bytomskiej Straży Miejskiej, która już wcześniej objęła ten teren specjalnym nadzorem. Na miejsce wezwano Wydział Wykroczeń oraz Przestępczości Gospodarczej, a także  przedstawicieli Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony  Środowiska.

Przypomnijmy, że w tym samym rejonie bytomscy strażnicy już  kilka razy złapali na gorącym uczynku kierowców samochodów ciężarowych, którzy wysypali m.in. gruz budowlany, plastik i ceramikę. Sprawcy nie posiadali żadnych dokumentów pozwalających na przewóz odpadów.

Działania wszystkich służb będą kontynuowane, a sprawca może się  spodziewać poważnych konsekwencji.

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

  • boluś

    CO SIE POROBIOŁO W TYM BYTOMIU ? ŚCIGAJOM ZA ODPADY ? PRZECA TAM NIYJEDNA FORTUNA WYROSŁA NA ICH IMPORCIE I WKOPYWANIU !

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojBytom.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.