Wiadomości z Bytomia

Zaginął Roman Ciurej. Widziałeś go?

  • Dodano: 2021-12-30 08:00, aktualizacja: 2021-12-30 10:49

Policjanci z Bytomia prowadzą poszukiwania mieszkańców miasta, którzy w różnych okolicznościach zaginęli w ostatnim okresie i ich los nie jest obecnie znany.

Wydział Kryminalny Komendy Miejskiej Policji w Bytomiu prowadzi poszukiwania za Romanem Ciureja. Zaginiony w dniu 8 listopada 2021 roku wracając z Miechowic do centrum Bytomia, samowolnie oddalił się od matki, oświadczając, że nie wróci do domu. Do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z matką.

Rysopis zaginionego

wiek z wyglądu 17 lat, wzrost około 170 centymetrów, oczy brązowe, włosy koloru czarnego, średniej długości, zaczesane na bok, szczupłej budowy ciała. W chwili zaginięcia ubrany był w kurtkę z kapturem, koloru granatowego w niebieskie pasy, spodnie jeansowe, sweter koloru granatowego w zielono-czerwone pasy, buty sportowe marki Nike w kolorze szaro-czarnym.

Osoby, które mają wiedzę na temat miejsca pobytu osoby zaginionej, proszone są o kontakt z najbliższą jednostką policji, lub dzwoniąc pod numer alarmowy 112, bądź pocztą elektroniczną na adres: kryminalny@bytom.ka.policja.gov.pl.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojBytom.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również