Wiadomości z Bytomia

Wyróżnienia w bytomskim garnizonie

  • Dodano: 2013-11-14 10:45

Dzisiaj w bytomskiej komendzie odbyło się uroczyste wręczenie odznaczeń dla 6 funkcjonariuszy naszego garnizonu.

Zgodnie z postanowieniem Prezydenta Polski na wniosek Ministra Spraw Wewnętrznych wręczono brązowy krzyż za zasługi na rzecz bezpieczeństwa i porządku publicznego. Srebrny medal za wzorowe i wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków zawodowych, dwa brązowe medale za długoletnią służbę oraz dwie brązowe odznaki "zasłużony policjant" za zasługi w zakresie ochrony ludzi i utrzymania porządku publicznego.


Medale i odznaczenia wręczał wyróżnionym Komendant Miejski Policji w Bytomia, podinspektor Andrzej Szymczyk oraz Prezydent Miasta Bytomia, pan Damian Bartyla. Ponadto Śląski Komendant Wojewódzki Policji wyróżnił, a Prezydent Miasta Bytomia nagrodził 4 członków korpusu służby cywilnej. Również nagrodami ufundowanymi przez bytomskiego prezydenta wyróżniono 9 pracowników cywilnych naszej komendy.

Dzisiaj odbyło się uroczyste spotkanie Komendanta Miejskiego Policji w Bytomiu, podinspektora Andrzeja Szymczyka i Pierwszego Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Bytomiu, nadkomisarza Dariusza Dziurki z pracownikami korpusu służby cywilnej bytomskiego garnizonu, którzy 11 listopada 2013 roku obchodzili swoje święto. Podczas spotkania komendant miejski podziękował wszystkim pracownikom cywilnym za trud jaki wkładają w swoje obowiązki i uwypuklił jak ważna jest to praca.

Następnie prowadzono rozmowy przy wspólnym stole.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojBytom.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.