Wiadomości z Bytomia

Wyjątkowy dzień Doroty i Michała. Ślubu udzielił im prezydent Bytomia

  • Dodano: 2024-06-24 10:30

Dorota i Michał, pragnąc uczynić swoje zaślubiny jeszcze bardziej niezwykłymi, poprosili prezydenta Bytomia, Mariusza Wołosza, o osobiste udzielenie im ślubu. W piątek, w Urzędzie Stanu Cywilnego, ich marzenie się spełniło, a prezydent Wołosz miał zaszczyt przewodniczyć tej ważnej ceremonii.

Ślubu udzielił im prezydent Bytomia

Prezydent Mariusz Wołosz, z radością spełnia takie prośby, o ile pozwalają mu na to inne obowiązki. Od początku swojej kadencji miał już okazję uczestniczyć w wielu takich wyjątkowych ceremoniach, każda z nich niosła ze sobą niezapomniane wspomnienia zarówno dla nowożeńców, jak i dla niego samego.

W Bytomiu ceremonie ślubne mogą odbywać się nie tylko w murach Urzędu Stanu Cywilnego, ale nie tylko, co daje nowożeńcom szerokie pole do wyboru miejsca. Standardowo, ślubów udziela kierownik Urzędu Stanu Cywilnego, działający z upoważnienia prezydenta miasta. Czasami jednak, jak w przypadku Doroty i Michała, pary zwracają się bezpośrednio do prezydenta z prośbą o jego osobiste zaangażowanie w ich ceremonii.
 

Wyjątkowy dzień Doroty i Michała. Ślubu udzielił im prezydent Bytomia

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojBytom.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również