Wiadomości z Bytomia

W Szombierkach 44-latek pobił swoją partnerkę. Mężczyźnie grozi do 5 lat więzienia

  • Dodano: 2020-06-17 07:45, aktualizacja: 2020-06-17 08:02

Nawet 5 lat więzienia grozi 44-latkowi, który usłyszał zarzut uszkodzenia ciała oraz kierowania gróźb karalnych wobec swojej partnerki. Mężczyzna został zatrzymany przez policjantów z komisariatu IV. Decyzją prokuratora został objęty dozorem policyjnym oraz zakazem zbliżania się do pokrzywdzonej. Bytomianin będzie też musiał opuścić wspólnie zajmowane mieszkanie.

W zeszłym tygodniu stróże prawa z komisariatu IV zostali wezwani na interwencję w związku z awanturą domową. Do zdarzenia doszło w jednym z mieszkań przy ulicy A. Piątka w Szombierkach. Na miejscu mundurowi zastali 41-letnią kobietę, która została pobita, a następnie wyrzucona ze swojego mieszkania.

Oprawcą okazał się wieloletni partner kobiety

Agresor został zatrzymany i ze względu na upojenie alkoholem noc spędził w izbie wytrzeźwień. Tuż po wytrzeźwieniu 44-letni bytomianin usłyszał zarzuty spowodowania uszkodzenia ciała oraz kierowania gróźb karalnych. Decyzją prokuratora został objęty dozorem policyjnym oraz zakazem zbliżania się do pokrzywdzonej. Mężczyzna będzie też musiał opuścić wspólnie zajmowane mieszkanie. O jego dalszym losie zadecyduje sąd. W więzieniu może spędzić nawet 5 lat.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojBytom.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również