Wiadomości z Bytomia

Uwaga kierowcy! Zmiana organizacji ruchu w związku ze Świętem 11 Listopada

  • Dodano: 2021-11-09 06:45, aktualizacja: 2021-11-08 19:47

W związku z organizacją miejskich obchodów Narodowego Święta Niepodległości 11 listopada, na terenie naszego miasta wystąpią utrudnienia drogowe oraz zmieniona organizacja ruchu.

Utrudnień w ruchu możemy spodziewać się od godziny 12:45.

Około godziny 12:45 w związku z planowanym przemarszem uczestników uroczystości na trasie: od kościoła pw. św. Jacka przy ul. Matejki 1, ulicą Matejki i dalej ulicą Piłsudskiego w kierunku pomnika Wolności zlokalizowanego w rejonie skrzyżowania ulic Kraszewskiego - Piłsudskiego - Powstańców Warszawskich, zamknięta będzie możliwość jazdy ulicą Piłsudskiego w kierunku ul. Strzelców Bytomskich od strony skrzyżowania z ul. Piekarską.

Warto dodać, że trasę przemarszu będzie zabezpieczać Policja, a służby Miejskiego Zarządu Dróg i Mostów w Bytomiu wprowadzą zmianę organizacji ruchu, uniemożliwiając wjazd na ul. Powstańców Warszawskich przed skrzyżowaniem z ul. Piłsudskiego oraz na ul. Kraszewskiego od strony skrzyżowania z ul. Nawrota. Należy również zwrócić uwagę na konieczność stosowania się do ustawionych znaków zakazu zatrzymywania na ul. Kraszewskiego i ul. Powstańców Warszawskich (na odcinku od ul. Piłsudskiego do ul. Nawrota), które zaczną obowiązywać już od 10 listopada.

Po zakończeniu uroczystości z okazji 11 Listopada zostanie przywrócona normalna organizacja ruchu.

Prosi się o zachowanie ostrożności i stosowanie się do zmienionej organizacji ruchu.

Zobacz także

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojBytom.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.