Wiadomości z Bytomia

Uwaga kierowcy! Zmiana organizacji ruchu w związku ze Świętem 11 Listopada

  • Dodano: 2021-11-09 06:45, aktualizacja: 2021-11-08 19:47

W związku z organizacją miejskich obchodów Narodowego Święta Niepodległości 11 listopada, na terenie naszego miasta wystąpią utrudnienia drogowe oraz zmieniona organizacja ruchu.

Utrudnień w ruchu możemy spodziewać się od godziny 12:45.

Około godziny 12:45 w związku z planowanym przemarszem uczestników uroczystości na trasie: od kościoła pw. św. Jacka przy ul. Matejki 1, ulicą Matejki i dalej ulicą Piłsudskiego w kierunku pomnika Wolności zlokalizowanego w rejonie skrzyżowania ulic Kraszewskiego - Piłsudskiego - Powstańców Warszawskich, zamknięta będzie możliwość jazdy ulicą Piłsudskiego w kierunku ul. Strzelców Bytomskich od strony skrzyżowania z ul. Piekarską.

Warto dodać, że trasę przemarszu będzie zabezpieczać Policja, a służby Miejskiego Zarządu Dróg i Mostów w Bytomiu wprowadzą zmianę organizacji ruchu, uniemożliwiając wjazd na ul. Powstańców Warszawskich przed skrzyżowaniem z ul. Piłsudskiego oraz na ul. Kraszewskiego od strony skrzyżowania z ul. Nawrota. Należy również zwrócić uwagę na konieczność stosowania się do ustawionych znaków zakazu zatrzymywania na ul. Kraszewskiego i ul. Powstańców Warszawskich (na odcinku od ul. Piłsudskiego do ul. Nawrota), które zaczną obowiązywać już od 10 listopada.

Po zakończeniu uroczystości z okazji 11 Listopada zostanie przywrócona normalna organizacja ruchu.

Prosi się o zachowanie ostrożności i stosowanie się do zmienionej organizacji ruchu.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojBytom.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również