Wiadomości z Bytomia

Utrudnienia drogowe w rejonie wiaduktów nad ul. Strzelców Bytomskich i Dąbrowa Miejska

  • Dodano: 2023-02-03 06:30, aktualizacja: 2023-02-02 17:53

W sobotę 4 i w niedzielę 5 lutego w związku z pracami związanymi z przebudową wiaduktu nad ul. Dąbrowa Miejska konieczne będzie zamknięcie przejazdu pod wiaduktem.

Dla kierowców korzystających z ul. Dąbrowa Miejska zostanie wprowadzony objazd do Centrum oraz do Stolarzowic. Objazd do Stolarzowic będzie prowadzony ulicami: Celną - al. Jana Nowaka Jeziorańskiego - Frenzla aż do Placu Szpitalnego.

Objazd do Centrum będzie prowadzony ulicami: Suchogórską - Rokitnicką - Stolarzowicką do Placu Szpitalnego. W kolejnych dniach zmiana organizacji ruchu będzie polegać na wprowadzeniu zawężenia jezdni, a ruch pojazdów będzie się odbywać tylko jedną stroną ulicy.

Przebudowa wiaduktu Dbrowa Miejska

Z kolei od poniedziałku 6 lutego w związku z kolejnym etapem modernizacji wiaduktu kolejowego nad ul. Strzelców Bytomskich zostanie wprowadzona zmiana organizacji ruchu.

Trwa modernizacja wiaduktu kolejowego nad ul. Strzelców Bytomskich w Stroszku

Zmiana będzie polegać na wyłączeniu z ruchu wewnętrznych pasów w obu kierunkach w rejonie remontowanego wiaduktu nad ul. Strzelców Bytomskich. Ruch będzie odbywał się pasami zewnętrznymi w obu kierunkach, przy ograniczeniu prędkości do 40km/h.

Przebudowa wiaduktu Strzelcw Bytomskich

Apelujemy do kierowców i pieszych o zachowanie ostrożności i stosowanie się do zmian w organizacji ruchu - informuje UM Bytom.

przebudowa wiaduktu bytom

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojBytom.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również