Wiadomości z Bytomia

Uruchomiono nowy system kolejkowy w Wydziale Komunikacji bytomskiego UM

  • Dodano: 2020-03-12 10:00

Dobra wiadomość dla klientów załatwiających sprawy urzędowe w Wydziale Komunikacji Urzędu Miejskiego w Bytomiu.

Właśnie ruszył nowy system kolejkowy, który poprawi komfort obsługi klientów

Nowością w naszym urzędzie jest możliwość umówienia wizyty przez internet. Z tego udogodnienia będą mogli skorzystać klienci załatwiający sprawy związane z zarejestrowaniem pojazdu, wykreśleniem i dopisaniem współwłaściciela czy zgłoszeniem demontażu pojazdu - mówi Alina Staciwa, Naczelniczka Wydziału Komunikacji UM.

Nowy system umożliwi też klientom umówienie wizyty po odbiór zatrzymanego czy też stałego dowodu rejestracyjnego, a także wtórnika karty pojazdu. Warto dodać, że umówienie wizyty przez internet nie będzie wiązało się z logowaniem do systemu  i zakładaniem konta.

Dla klientów dużym ułatwieniem będzie moduł umożliwiający podgląd sytuacji obsługi klientów za pośrednictwem dowolnej przeglądarki w tym przez urządzenia mobilne i przygotowanie klienta na wizytę w odpowiednim momencie.

Jesteśmy przekonani, że nowy system zdecydowanie uporządkuje naszą pracą i mam nadzieję znacznie poprawi sprawność obsługi - mówi Alina Staciwa. Nowy biletomat zainstalowano w holu głównym bytomskiego ratusza. Obsługuje on także Wydział Spraw Obywatelskich oraz Biuro Paszportowe.

 
Umów wizytę w Wydziale Komunikacji na: https://bezkolejki.eu/umbytom/Reservation

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojBytom.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również