Wczoraj po południu na ulicy Suchogórskiej w Bytomiu doszło do tragicznego wypadku. 41-letni kierowca volkswagena zginął po uderzeniu w autobus komunikacji miejskiej. Policja prowadzi śledztwo w tej sprawie.
Wypadek na ulicy Suchogórskiej
Wczoraj, około godziny 15, na ulicy Suchogórskiej 132 w Bytomiu doszło do tragicznego wypadku drogowego. 41-letni mężczyzna kierujący volkswagenem Caddy najechał na tył autobusu komunikacji miejskiej marki Solaris, który zatrzymał się na przystanku. Mimo szybkiej interwencji służb, kierowca volkswagena poniósł śmierć na miejscu.
Trwają śledztwo w sprawie przyczyn wypadku
Obecnie trwają czynności mające na celu ustalenie dokładnych okoliczności tego tragicznego zdarzenia. Policja apeluje do świadków oraz osób, które mogą mieć jakiekolwiek informacje w tej sprawie, o kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Bytomiu pod numerem telefonu 47 853 32 80 lub z najbliższą jednostką pod numerem 112.