Wiadomości z Bytomia

Święto Służby Cywilnej w bytomskim garnizonie. Komendant wręczył medale pracownikom

  • Dodano: 2022-11-10 11:00

Z okazji Święta Korpusu Służby Cywilnej, które przypada 11 listopada, w Komendzie Miejskiej Policji w Bytomiu odbyło się uroczyste spotkanie. Z tej okazji Komendant Miejski Policji w Bytomiu inspektor Andrzej Brzozowski złożył życzenia i skierował podziękowania dla pracowników służby cywilnej.

19 pracowników z 25 letnim stażem pracy otrzymało specjalnie przygotowane medale okolicznościowe.

Podziękowania i życzenia Komendanta Miejskiego Policji w Bytomiu:

Z okazji jubileuszu 100. rocznicy uchwalenia ustawy o Państwowej Służbie Cywilnej oraz Dnia Służby Cywilnej pragnę złożyć na Pani ręce serdeczne podziękowania w imieniu swoim oraz całego garnizonu bytomskiego za zaangażowanie oraz rzetelną pracę. Pani profesjonalizm, wiedza i trud jaki wnosi Pani każdego dnia w funkcjonowanie naszej formacji przyczynia się do budowania pozytywnego wizerunku Policji w odbiorze społecznym. Składam Pani serdeczne życzenia wielu sukcesów zawodowych oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i zawodowym. Z wyrazami szacunku Komendant Miejski Policji w Bytomiu inspektor Andrzej Brzozowski.

Święto Korpusu Służby Cywilnej w bytomskiej komendzie

11 listopada, obok Święta Niepodległości obchodzimy również Święto Służby Cywilnej. W tym roku jest ono szczególne, ponieważ przypada 100. rocznica uchwalenia ustawy o Państwowej Służbie Cywilnej. Z tej okazji dzisiaj w Komendzie Miejskiej Policji w Bytomiu, odbyło się uroczyste spotkanie kierownictwa bytomskiego garnizonu z pracownikami cywilnymi.

Komendant Miejski Policji w Bytomiu inspektor Andrzej Brzozowski podziękował obecnym za trud, wysiłek, profesjonalizm i zaangażowanie i jakie wkładają w wykonywanie swoich codziennych obowiązków oraz podkreślił, jak ważna jest praca służby cywilnej, bez której żaden garnizon policji nie mógłby w pełni funkcjonować.

Na zakończenie życzył wszystkim satysfakcji oraz wielu sukcesów zawodowych i osobistych. Z okazji święta decyzją komendanta pracownicy służby cywilnej będą mogli wykorzystać dodatkowy dzień urlopu.

Podczas uroczystości w związku z obchodzoną w tym roku 100. rocznicą utworzenia Policji Województwa Śląskiego oraz 100. rocznicą utworzenia Służby Cywilnej Komendant Miejski Policji w Bytomiu inspektor Andrzej Brzozowski wręczył specjalnie przygotowane medale okolicznościowe 19 pracownikom, dziękując im jednocześnie za 25 lat pracy w korpusie służby cywilnej.

Do gratulacji i podziękowań dołączyli się również zastępcy komendanta podinspektor Michał Sokołowski, młodszy inspektor Damian Radziejowski oraz naczelnicy i komendanci komisariatów.

kmp bytom święto korpusu służby cywilnej

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojBytom.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również