Wiadomości z Bytomia

Ruszył nabór kandydatów na rachmistrzów spisowych

  • Dodano: 2021-02-02 06:30, aktualizacja: 2021-02-01 19:45

1 lutego ruszył nabór kandydatów na rachmistrzów spisowych wykonujących prace związane z przeprowadzeniem Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021 roku.

Termin składania ofert upływa 9 lutego

Oferty należy składać w siedzibie Urzędu Miejskiego w Bytomiu (ul. Parkowa 2, 41 -902 Bytom, pokój nr 104) lub za pośrednictwem poczty elektronicznej na skrzynkę mailową urzędu: nsp2021@um.bytom.pl platformy ePUAP albo operatora pocztowego (decydująca jest data stempla pocztowego).

Dokumenty składane przez kandydatów powinny zawierać: imię i nazwisko, datę urodzenia, adres zamieszkania, numer telefonu, adres e-mail oraz oświadczenia zawierające informację o posiadaniu obywatelstwa polskiego, korzystaniu z pełni praw obywatelskich, nieskazaniu prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo (lub umyślne przestępstwa skarbowe), posiadaniu co najmniej średniego wykształcenia, znajomości języka polskiego w mowie i piśmie, zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu naboru na to stanowisko oraz odpowiedzialności karnej za złożenie fałszywego oświadczenia.

Więcej informacji na temat spisu można uzyskać na stronie internetowej Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego w Bytomiu oraz w Gminnym Biurze Spisowym w Bytomiu pod nr tel. 32 786 80 00.

Ruszył nabór kandydatów na rachmistrzów spisowych

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojBytom.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również