Wiadomości z Bytomia

Przyjdź i zobacz jak ogrzewać oszczędniej

  • Dodano: 2019-08-23 09:30

Szukasz ekologicznych i ekonomicznych rozwiązań w ogrzewaniu swojego domu? Chcesz dowiedzieć się więcej o energii odnawialnej? 7 września w Szkole Podstawowej nr 38 odbędzie się spotkanie informacyjne oraz wystawa urządzeń grzewczych.

Przypomnijmy, że w Bytomiu realizowany jest Program Ograniczania Niskiej Emisji, w ramach którego można ubiegać się o dofinansowanie m.in. części kosztów wymiany starego pieca. 

Ponieważ wybór sposobu ogrzewania domu czy mieszkania nie należy do łatwych, Urząd Miejski w Bytomiu wraz z operatorem programu - firmą Ekoscan Innowacja i Rozwój Sp. z o.o, zaprasza mieszkańców na prezentację dostawców i wykonawców kotłów automatycznych V klasy na ekogroszek, biomasę, a także na paliwo gazowe, prąd elektryczny oraz odnawialne źródła energii. 

Podczas spotkania mieszkańcy będą mogli nie tylko obejrzeć kotły, piece, kolektory słoneczne, panele fotowoltaiczne, ale też poznać zasady ich działania i skalkulować koszty instalacji oraz eksploatacji poszczególnych systemów. Na zainteresowanych będą czekać fachowcy. 

Prezentacje instalacji zaplanowano od 11.00 do 13.00 na parkingu szkolnym przy ul. Korczaka 1, z kolei spotkanie informacyjne rozpocznie się o 12.00 w sali gimnastycznej.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojBytom.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również