Wiadomości z Bytomia

Przejazd drogowo-tramwajowy na ul. Dąbrowa Miejska nieprzejezdny od 4 sierpnia

  • Dodano: 2023-08-02 11:45

Trwa przebudowa torowiska tramwajowego z centrum do zajezdni w Stroszku. W ramach prowadzonych prac modernizacyjnych od piątku 4 sierpnia rozpocznie się przebudowa przejazdu drogowo-tramwajowego przez ul. Dąbrowa Miejska, który na czas realizowanych robót będzie zamknięty. Dla kierowców korzystający na co dzień z ul. Dąbrowa Miejska przygotowane zostały objazdy.

Będą objazdy dla kierowców

Kierowcy jadący od strony ul. Strzelców Bytomskich i ronda Solidarności, aby dojechać do ul. Celnej i Stolarzowic będą musieli skorzystać z objazdu al. Jana Nowaka-Jeziorańskiego (wjazd na łącznicę w kierunku na Gliwice i Opole) i dalej do ul. Celnej i Dąbrowa Miejska;

Z kolei kierowcy jadący ze Stolarzowic i ul. Celnej w kierunku ul. Strzelców Bytomskich i Stroszka będą musieli skorzystać z objazdu ulicami: Celną, al. Jana Nowaka-Jeziorańskiego, a następnie w kierunku na ul. Strzelców Bytomskich (zjazd z obwodnicy w kierunku na Tarnowskie Góry - Poznań).

Prace związane z przebudową przejazdu drogowo-tramwajowego powinny zakończyć się do poniedziałku 7 sierpnia do godzin porannych.

Prosimy kierowców o zachowanie ostrożności i stosowanie się do zmienionej organizacji ruchu. Apelujemy zwłaszcza do kierowców jadących od strony skrzyżowania ul. Celnej i Dąbrowa Miejska oraz w rejonie ronda Praw Kobiet na ul. Celnej, aby zwracali uwagę na oznakowanie tymczasowe ostrzegające przed zamknięciem drogi w rejonie przejazdu przez torowisko tramwajowe /ul. Dąbrowa Miejska/ - informuje UM Bytom.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojBytom.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również