Wiadomości z Bytomia

Przebudowa ul. Dworcowej na finiszu - MZDiM wskazał wykonawcy ostatnie prace do realizacji

  • Dodano: 2023-07-24 09:30

Wykonawca przebudowy ul. Dworcowej - firma HUCZ Sp. z o.o. - zgłosił gotowość do odbioru realizowanej inwestycji. Miejski Zarząd Dróg i Mostów wskazał wykonawcy usterki oraz wady, które uniemożliwiają odebranie inwestycji. Wykonawca ma usunąć błędy w ciągu dwóch tygodni.

Inwestycja związana z przebudową ul. Dworcowej zmierza ku końcowi. Wykonawca przebudowy zakończył już realizację prac brukarskich, oświetleniowych i zieleniarskich. Zgłosił też gotowość do odbioru realizowanej inwestycji. Do czasu usunięcia usterek i wad wskazanych przez inspektorów Miejskiego Zarządu Dróg i Mostów, inwestycja nie zostanie odebrana.  

MZDiM wskazał wykonawcy ostatnie prace do realizacji

Zależy nam na tym, żeby jakość prac wykonanych na ul. Dworcowej była jak najwyższa, dlatego z uwagą prowadzimy prace odbiorowe - mówi Przemysław Wrona, dyrektor Miejskiego Zarządu Dróg i Mostów.

Miejski Zarząd Dróg i Mostów wyznaczył dwutygodniowy termin usunięcia wad przez wykonawcę. Do czasu ostatecznego odbioru inwestycji przez Miejski Zarząd Dróg i Mostów, wykonawcy będą naliczane kary umowne.

przebudowa dworcowej bytom

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojBytom.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również