Wiadomości z Bytomia

Prezydent miasta podziękował pracownikom odchodzących na emeryturę

  • Dodano: 2022-08-30 07:00, aktualizacja: 2022-08-29 20:04

Prezydent Mariusz Wołosz oraz wiceprezydent Adam Fras podziękowali dyrektorkom pięciu bytomskich przedszkoli, które przechodzą na zasłużoną emeryturę.

Zasłużona emerytura

Podziękowania za wieloletnią pracę otrzymały odchodzące na emeryturę dyrektorki placówek działających w Miechowicach: Krystyna Musiał  z Przedszkola Miejskiego nr 58 w oraz Agnieszka Ślizewska z Przedszkola Miejskiego 62.

Za poświecenie i pracę na rzecz bytomskiej edukacji prezydent podziękował również Anieli Łuźniak, dyrektorce Przedszkola Miejskiego nr 51, Grażynie Leśniczak, dyrektorce Przedszkola Miejskiego nr 20 oraz Stanisławie Krawczuk-Matlak, dyrektorce Przedszkola Miejskiego nr 59.

Tego dnia prezydent Mariusz Wołosz podziękował także Piotrowi Klimzie, wieloletniemu dyrektorowi, pomysłodawcy i założycielowi Bytomskiego Ośrodka Edukacji - placówki, która od ponad 20 lat stwarza uczniom bytomskich szkół branżowych i nie tylko warunki do praktycznej nauki zawodu.

Podczas spotkania w sali sesyjnej prezydent Mariusz Wołosz powierzył stanowiska dyrektorom szkół i przedszkolom na nową kadencję.

Prezydent miasta podziękował pracownikom odchodzących na emeryturę / fot. UM Bytom

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojBytom.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również