Wiadomości z Bytomia

Pomysł na ferie w Bytomiu? Bezpłatne lekcje angielskiego dla dzieci

  • Dodano: 2020-01-09 17:00

Jak połączyć przyjemne z pożytecznym podczas tegorocznych ferii? Bardzo prosto! Wystarczy zapisać swoje dziecko na bezpłatne warsztaty języka angielskiego w Bytomiu. Tematyka zajęć będzie zimowa.

Darmowe, zabawne i oczywiście zimowe – takie są bezpłatne kursy języka angielskiego dla dzieci w Agorze Bytom. Podczas tegorocznych ferii najmłodsi będą mogli skorzystać z darmowych lekcji języka angielskiego. Zajęcia ruszają już 13 stycznia.

Dzieci w atmosferze zabawy nauczą się angielskich słów i zwrotów o zimowej tematyce. Lekcje poprowadzą lektorzy ze szkoły językowej Profi-Lingua, którzy zaplanowali także aktywności plastyczne – mówi Dominik Hutyra ze szkoły językowej Profi-Lingua w Bytomiu, która organizuje warsztaty.

Bezpłatne warsztaty są dostępne dla dzieci od 4 roku życia. Uczestnicy zostaną podzieleni na pięć grup wiekowych: 4-5 lat, 6-7 lat, 8-10 lat, 11-12 lat i 12+. Podczas tegorocznych ferii każda z grup spotka się trzy razy w tygodniu, a pojedynczy kurs potrwa tydzień. Każde zajęcia to 60 minut zabawy i nauki.

Zapisy na bezpłatne lekcje języka angielskiego już są przyjmowane telefonicznie (726-410-094) lub osobiście w szkole. Organizatorzy przewidują maksymalnie 12–osobowe grupy uczestników.

Ferie to wyjątkowy czas nie tylko dla dzieci, ale też i dla rodziców. Cieszymy się, że dzięki bezpłatnym zajęciom z języka angielskiego w Agorze Bytom, najmłodsi będą mogli uczyć się poprzez zabawę. Jesteśmy nie tylko galerią handlową, ale także miejscem, w którym zarówno starsi jak i młodsi mieszkańcy regionu mogą spędzać wolny czas – mówi Hanna Petters, dyrektor Agory Bytom.

Tegoroczne ferie w Agorze Bytom to jednak nie tylko bezpłatne lekcje języka angielskiego. Najmłodsi mogą liczyć również na aktywną rozrywkę w Laserhouse podczas rozgrywki w elektronicznego paintballa czy też spróbować swoich sił w City Climb, gdzie znajduje się osiem ścianek wspinaczkowych o różnym stopniu trudności.


Bezpłatne lekcje języka angielskiego dla dzieci

13-24 stycznia
Agora Bytom, Pl. Kościuszki 1, Profi-Lingua (poziom +3)
Zapisy pod numerem telefonu: 726-410-094/096 lub osobiście w szkole.

Wstęp wolny!

3-letnie dziecko w Oknie Życia zszokowało śląski internet!
TOP 5 Silesia Flesz! TOP 5 Silesia Flesz – premiera w każdą niedzielę o 19:50 w Telewizji TVS


Źródło: TVS

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojBytom.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również