Wiadomości z Bytomia

Policjanci i strażacy na otwarciu placu zabaw w Bytomiu

  • Dodano: 2024-07-01 10:30

Zorganizowane 28 czerwca otwarcie placu zabaw na ulicy Łużyckiej w Bytomiu ucieszyło najmłodszych. Zapewniono wiele atrakcji, zabawy, piknik w tym policyjnego „Sznupka". Wydarzenie zorganizowała Spółdzielnia Mieszkaniowa Centrum. Nad bezpieczeństwem osób czuwali bytomscy policjanci i mundurowi z bytomskiej Straży Pożarnej.

Uroczyste otwarcie placu zabaw

W sobotę policjanci bytomskiej komendy wzięli udział w uroczystym otwarciu placu zabaw na ulicy Łużyckiej w Bytomiu. Szczególnym zainteresowaniem nie tylko dzieci, ale także dla dorosłych cieszył się motocykl i sprzęt służbowy mundurowego Wydziału Ruchu Drogowego oraz uwielbiany przez najmłodszych „Sznupek”. Wszyscy mieli okazję zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie, z niebieską maskotką śląskiej Policji, a także się do niego poprzytulać i wraz z nim się pobawić na nowym placu zabaw. Wspólna zabawa stała się też doskonałą okazją do przekazania dzieciom informacji na temat bezpieczeństwa.

W wydarzeniu wzięli także udział mundurowi z bytomskiej Straży Pożarnej, którzy wraz z policjantami czuwali nad bezpieczeństwem uczestników.

Policjanci i strażacy na otwarciu placu zabaw w Bytomiu

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojBytom.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również