Bytom - portal miejski mojBytom.pl

Wiadomości z Bytomia

Pierwszy krok do sławy

  • Dodano: 2012-10-17 14:15

Paparazzi? Czerwony dywan i blask fleszy? To wszystko jest na wyciągnięcie ręki – wystarczy zrobić pierwszy krok.

Największa galeria handlowa w Bytomiu ogłasza poszukiwania gwiazdy swojej kampanii w 2013 roku. Castingi już 20 i 21 października. Zwyciężczyni otrzyma dodatkowo 3 tysiące złotych na zakupy w galerii.

Jesteś kobietą w wieku 16-28 lat? Jesteś uśmiechnięta i pewna siebie? Widzisz się na wybiegach, okładkach gazet i billboardach? To oznacza, że Agora Bytom szuka właśnie Ciebie. Wystarczy, że już 20 lub 21 października (sobota i niedziela) od godz. 12:00 do godz. 17.00 zjawisz się na poziomie -1 i pokażesz komisji, że masz w sobie „to coś”! 
 
W jury zasiądzie m.in. profesjonalny fotograf modowy i producentka z agencji modelek. 
Szukamy osoby, która przekona nas nie tylko swoją fizycznością, lecz także stylem bycia – mówi Ksenia Wałek, account manager Walk Creative, współorganizatora imprezy. – Nie mamy w głowach obrazu zwyciężczyni. Chcemy dać się zaskoczyć. Liczymy, że gdy taka dziewczyna pojawi się na castingu, od razu będziemy wiedzieć, że to ona – dodaje.
 
Osoba wyłoniona w castingu zostanie twarzą Agory Bytom na cały 2013 rok. Pojawi się więc na pierwszym planie wszystkich sezonowych layoutów. Ponadto zwyciężczyni otrzyma 3 tysiące złotych na zakupy w sklepach znajdujących się w Agorze. To nie wszystko.  Jeżeli laureatka lub inna kandydatka zainteresuję producentkę agencji, być może otrzyma szansę na nawiązanie profesjonalnej współpracy.
 
- Zapraszamy wszystkie dziewczyny, które, tak jak nasza galeria są, modne, nowoczesne i przyciągają uwagę. Jeżeli chcecie zostać gwiazdą przyszłorocznej kampanii outdoorowej Agory, spróbujcie swoich sił. Casting może być początkiem ekscytującej przygody – mówi Hanna Petters-Kaczmarska, marketing manager Agory Bytom.
 
Casting na gwiazdę kampanii Agory Bytom w 2013 roku odbędzie się 20 i 21 października (sobota i niedziela) w godz. 12:00 – 17:00.
 
 
Pierwszy krok do sławy

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.