Bytom - portal miejski mojBytom.pl

Wiadomości z Bytomia

Odkryj ciekawe zakątki Bytomia

  • Dodano: 2017-07-06 09:00

Zwiedź miasto z przewodnikiem i odkryj ciekawe, urokliwe zakątki Bytomia. Biuro Promocji Bytomia już po raz trzeci zaprasza na letnie wycieczki. Turystów oprowadzą przewodnicy PTTK.

Wycieczki będą odbywały się w każdy weekend lipca i sierpnia. By wziąć w nich udział należy wysłać maila na: promo@um.bytom.pl, (z tytułem: wycieczka po Bytomiu), dokonać zgłoszenia dzwoniąc pod nr tel. 32 386 36 69 lub osobiście w Biurze Promocji Bytomia przy Rynku 7. Koszt każdej wycieczki to 5 zł. Opłaty należy dokonać do piątku w Biurze Promocji Bytomia.

W najbliższą sobotę, 8 lipca dowiemy się kto i jak karał przestępców w średniowiecznym Bytomiu, gdzie było bytomskie „wieszadło”, w jakim celu wybudowano obecny Urząd Miejski Bytomia, a także odwiedzimy Sąd Rejonowy. Będzie również okazja do wejścia do obiektu na co dzień niedostępnego (dla większości bytomian), czyli do Aresztu Śledczego. Zbiórka o godz. 9.00 w Biurze Promocji Bytomia, Rynek 7. Zapisy trwają do skompletowania grupy 50-osobowej (dzieci od 12 roku życia). Uczestnicy muszą okazać dowód osobisty i nie mogą być karani.

Najnowsze informacje z Bytomia w Twojej skrzynce e-mail

Dodanie e-maila do bazy prenumeratorów oznacza akceptację regulaminu »

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

  • Halina Potempa

    Pochwalcie się jak miasto Bytom ma pięknie przystosowany tunel pod dworcem PKP dla OSÓB STARSZYCH ,INWALIDÓW I MATEK Z WÓZKAMI.Jestem osobą poruszającą się o chodziku idąc sama nie mogę przejść tunelem bo to nie jest możliwe.SCHODY SĄ NIE RÓWNE A PODJAZDY WĄSKIE I STROME.Zdrowemu jest ciężko wyjść i zejść.Więc zamiast zajmować się [...]ami zrobili byście coś dobrego dla starszych i nie pełno sprawnych bo my nie jesteśmy ludźmi trzeciej kategorii.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.